To właśnie tutaj wszystko się zaczęło. Jesteśmy na rynku od 12 lat. Nasza załoga to wyspecjalizowani eksperci do spraw nieruchomości, którym głównym celem jest jak największa korzyść klienta. Obecnie działamy w czterech miastach.

Naszym hasłem jest: robimy to co inni, tylko lepiej. I tak dokładnie jest! Wiemy, że okazje nie czekają, więc działamy ekspressowo, ale przy wsparciu również ekspertów zewnętrznych i wyspecjalizowanych narzędzi.

Nasi klienci polecają nas swoim znajomym i bliskim, ponieważ dzięki nam dobrze zainwestowali pieniądze w nieruchomość, dokładnie wiedzieli jakie są możliwości i wspólnie wybraliśmy dla nich najbardziej korzystną opcję, a cała obsługa klienta była na wyższym poziomie niż się spodziewali. Zresztą, tu możemy pisać, co tylko chcemy…Sprawdź sam, a potem polecaj nas innym.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej