Zobacz, jak pracujemy

Oczekiwanie na klienta to nie strategia sprzedaży nieruchomości!

Na Twój sukces pracuje

sztab ekspertów

Przez lata działalności na rynku nieruchomości i pokrewnych, wypracowaliśmy system szkoleń i pracy naszych ludzi, aby działali skutecznie i według najwyższych norm etyki pracy. Zatrudniamy ludzi z pasją do nieruchomości, którzy wyznaczają standardy pracy na rynku nieruchomości nie tylko w Polsce.

Nasi eksperci wiedzą czego oczekują klienci, dzięki profesjonalnemu badaniu potrzeb. Działają przy wsparciu działu marketingu, radcy prawnego, analityka finansowego, eksperta od ubezpieczeń, fotografa, home stagera. Dlatego są w stanie dobrać optymalne rozwiązania, wdrożyć indywidualną strategię sprzedaży i marketingu lub znaleźć najlepszą nieruchomość dla Ciebie.

Dlaczego sprzedajemy

skuteczniej i szybciej?

Czy da się obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu? Oczywiście! Wirtualne spacery towarzyszą nam od lat. Jest to skuteczne narzędzie pracy, gdy klient nie może dojechać na miejsce, a chce zobaczyć wnętrze domu. Nasi agenci mają dostęp do najwyższej klasy sprzętu do spacerów 3D. Mogą dla również wykonać video, zdjęcia lub film dronem, wykonać wizualizację wnętrza. 

Przede wszystkim to zasługa naszych świetnie wyszkolonych ekspertów, którzy cały czas na bieżąco aktualizują wiedzę! Ale nie bez znaczenia jest również to, że korzystamy z zaawansowanych programów do: wycen nieruchomości na podstawie cen ofertowych i transakcyjnych, weryfikacji najemców, podpisów kwalifikowanych i wielu innych. Tak wyposażony agent może zdecydowanie działać szybciej i skuteczniej.

Express House w liczbach

Oczekiwanie na klienta to nie strategia sprzedaży nieruchomości!

12 Lat doświadczenia

To nie tylko liczba – to pewność korzystania z wypracowanych standardów pracy, rozwiązań i kontaktów. Nasi eksperci nieustannie wyznaczają drogi rozwoju dla całej branży, inspirując do niezbędnych zmian, a dla klientów finalizują tylko korzystne transakcje.

4 oddziały WŁASNE

Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się, co przekłada się na większe możliwości dla Ciebie. Dzięki wielu oddziałom i kilkudziesięciu ekspertom w Polsce, możemy porównywać rynek i najlepiej Tobie doradzać. Zyskujesz dostęp do danych, ofert i kontaktów, a my działamy dla Ciebie nie tylko lokalnie, ale na szerszą skalę.

40 ekspertów Pracujących na twój sukces

Naszą największą dumą jest nasza kadra, z którą osiągamy niesamowite sukcesy. To dzięki nim otrzymaliśmy kolejny raz nagrodę Lidera Nieruchomości Otodom i jesteśmy doceniani zarówno przez branżę, jak i klientów. Nie przestajemy podążać naprzód i sięgamy coraz wyżej.

ponad 1 mld PLN wartość sprzedanych nieruchomości

Nie każde biuro może pochwalić się takimi liczbami i skutecznością. Naszą wizytówką są opłacalne transakcje na rynku nieruchomości. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, serdecznie zapraszamy do współpracy.

8,000 obsłużonych klientów

To dużo. Najważniejsze jednak, że Ci klienci wracają do nas i polecają nasze biura, ponieważ większość z nich była pozytywnie zaskoczona wynikami negocjacji cen oraz expressowym tempem transakcji.

40% szybsza sprzedaż niż w innych miejscach

Zespół złożony z ekspertów, profesjonalne narzędzia pracy oraz wypracowane latami procesy to skuteczność, do której inni aspirują.Na rynku nieruchomości liczy się szybka reakcja, a dzięki Express House nie przegapisz żadnej okazji, wykorzystasz każdą szansę.

Rynki na których działamy

W idealnych czterech ścianach nie tylko mieszkasz, ale przede wszystkim czujesz się jak w domu i chcesz do niego wracać każdego dnia

Formularze

Chcesz zgłosić nam swoją nieruchomość lub zlecić poszukiwanie?
Nic prostszego!

Nasze formularze ułatwią kontakt, a wypełniając je, możesz zgłosić nieruchomość do sprzedaży lub poszukiwanie swojego wymarzonego domu, mieszkania bądź działki.