Otwórz biznes swojego życia!

Współtwórz z nami nowy wymiar pośrednictwa!

W skrócie: dlaczego uważamy, że z nami osiągniesz więcej?

Nowe
podejście

Wsparcie
i szkolenia

Analizy
i strategie

Marketing
lokalny
Poznaj naszą ofertę

  Otwórz biznes swojego życia!

  Współtwórz z nami nowy wymiar pośrednictwa!

  Widzimy jak wiele dzieje się w branży i wiemy, że działanie biur w pojedynkę przy rosnących kosztach, a także nieustającym pędzie technologicznym to wątpliwa strategia. W ten sposób nie osiągnie się przewagi konkurencyjnej na rynku nieruchomości. Tradycyjny paradygmat franczyz na tym rynku nie przystaje do nowych warunków współzawodnictwa, tym bardziej że zmieniają się one w czasie, a zmiany wciąż nabierają tempa.

  W skrócie: dlaczego uważamy, że z nami osiągniesz więcej?

  Nowe
  podejście

  Wsparcie
  i szkolenia

  Analizy
  i strategie

  Marketing
  lokalny
  Poznaj naszą ofertę!

   Dlaczego to nie jest zwykła franczyza?

   Robimy to, co inni tylko lepiej! – również odnosi się do naszej współpracy.

   Zapraszamy Cię do współtworzenia i rozwijania sieci Express House, a nie do kupienia wyłącznie pakietu rozwiązań bez wsparcia i analizy, czy w danym regionie ten model się sprawdza. To model biznesowy, w którym budujemy i wygrywamy wspólnie.

   0 r
   rok powstania
   0
   sprzedanych nieruchomości
   0
   wynajętych lokali

   Dlaczego my?

   Razem, w ramach silnej marki możemy konkurować, wyznaczać zasady etyki zawodu oraz wspólnie zagospodarować większy kawałek rynku nieruchomości. Jest to korzyść, którą trudno zrealizować w ramach innych współprac. Proponujemy Tobie współtworzenie Express House! 

   Co oferujemy?

   KNOW HOW – przekażemy Ci nasze know-how oraz popartą wieloletnim doświadczeniem, sprawdzoną w praktyce na kilku firmach, koncepcję biznesową przystosowaną do zmiennych warunków otoczenia rynkowego. Strategię wypracowaliśmy z ekspertami zewnętrznymi, przy użyciu symulacji zmiennych oraz z uwzględnieniem ryzyk. Procesy zaś są zoptymalizowane i przystosowane do szybkiego wdrożenia i zastosowania w praktyce.

   Back Office – zmiany i rozwój są przyjemniejsze, gdy masz właściwe wsparcie. Proponujemy wsparcie nie tylko na start! Od początku procesu, poprzez przejście do Express House i na każdym etapie budowania Twojego sukcesu. W pełni poświęcisz swój czas nieruchomościom, a my zajmiemy się resztą. Oprócz dostępu do platform, aktualizowanych na bieżąco dokumentów, umów i procedur otrzymasz również support menedżerski.

   I pamiętaj, w Express House współpracujemy ze specjalistami od marketingu, analiz, strategii, podatków, prawa, mamy asystentkę biura, wypracowane procedury, platformę szkoleniową, procesy rekrutacji i wiele innych zoptymalizowanych obszarów, które możesz wdrożyć w bardzo prosty sposób!

   Narzędzia – Oszczędzaj na narzędziach nawet 30 000 zł rocznie! Korzystaj z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku w expresowy i prosty sposób. Dedykowany CRM, współpraca z najlepszymi portalami, programy i narzędzia, które sprawią, że w łatwy sposób możesz konkurować w swoim regionie – to tylko część tego, co mamy do zaoferowania. Jak się pracuje, mając takie rozwiązania? Chętnie Ci pokażemy!

    Marketing – podbijanie i wyróżnianie ofert to już nie Twoje zmartwienie – wypromujemy nieruchomości za Ciebie! Każdy rynek jest inny, dlatego najpierw zrobimy analizę regionu i konkurencji, dopiero później wybierzemy wspólnie strategię marketingową dla Twojego biura. Odkryjemy w czym się najlepiej czujesz, jakie są Twoje możliwości, jakiego wsparcia potrzebujesz, no i najważniejsze –  jak się wyróżnić w Twoim regionie i ściągnąć klientów! 

   0 r
   rok powstania
   0
   sprzedanych nieruchomości
   0
   wynajętych lokali

   Chcesz wiedzieć więcej na temat współtworzenia Express House?

   Napisz do nas, a my przedstawimy Ci szczegóły. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

   Co powiesz na elastyczne pakiety?

   Partner

   Jeżeli chcesz być samodzielnym ekspertem i liczyć na nasze wsparcie w każdej sytuacji.

   Multipartner

   Jeżeli chcesz prowadzić biuro i budować zespół według sprawdzonego know-how.

   Multipartner Premium

   To oferta dla najbardziej wymagających menedżerów biur, którzy potrzebują rozwiązań premium.

   Co powiesz na elastyczne pakiety?

   Wysłuchaliśmy potrzeb i oczekiwań kilkudziesięciu pośredników i właścicieli biur w Polsce. Spisaliśmy je i do współpracy zaprosiliśmy ekspertów zewnętrznych, którzy pomogli nam skonstruować elastyczne pakiety. Poznaj je!

   $56.00

   Standard Plan

   • 10 Property Listings
   • 30 Days Availability
   • Feature Properties
   • Limited Support
   $291.00

   Premium Plan

   • 50 Property Listings
   • 60 Days Availability
   • Feature Properties
   • Limited Support

   Lorem ipsum dolor sit amet

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

   Nawiązujemy długie i trwałe relacje biznesowe

   Działamy zgodnie z Kodeksem Etycznym i to doceniają nasi partnerzy biznesowi. Więcej o Kodeksie Etycznym

   Najczęściej zadawane pytania

   Marek Szubzda “Nie proponujemy sprzedaży know-how. Zapraszamy Cię do dołączenia silnej marki Express House i współtworzenia jej. Oznacza to, że będziemy Cię wspierać przez cały czas (narzędzia, szkolenia, zoptymalizowane procesy), zadbamy o to, aby Twoje biuro było konkurencyjne w regionie (analizy, marketing lokalny), będziesz razem z nami rozwijać tę sieć (pasja, rola, rozwój).”

   Przemysław Smalkowski: “początek to 100-dniowy onboarding plus dostęp do platformy szkoleniowej i materiały, szkolenie menedżerskie, szkolenie z marketingu. A w miarę rozwoju dalsze szkolenia, nie chcemy dać tylko początkowego szkolenia, chcemy mieć stały kontakt i dbać o rozwój. Szkolenia są wewnętrzne i zewnętrzne, przygotowane przez nas i przez ekspertów zewnętrznych, online i offline. Również przewidujemy szkolenia pod zamówienia-tutaj zależy wszystko od potrzeb, których z chęcią wysłuchamy podczas spotkania.”

   Krzysztof Dąbrowski: “Wiele firm działa na oślep, nie analizując, nie patrzą szerzej. Rozumiemy, że brak czasu, zasobów lub pieniędzy, by wynająć ekspertów, hamuje wiele biur, by wejść poziom wyżej. Działamy w branży nieruchomości 12 lat, prowadzimy 4 firmy i kilka oddziałów biur. Potrzebowaliśmy zoptymalizowanych procesów i strategii, aby firmy były odporne na zmiany rynkowe i, aby wykorzystywały luki strategiczne, by budować przewagi. Zainwestowaliśmy dużo czasu i pieniędzy, aby wspólnie z zewnętrznymi ekspertami stworzyć plan na opłacalną konsolidację rynku. Przede wszystkim nasza strategia jest aktualna i przewiduje różne scenariusze.”

   Piotr Kurzawa: “to jeden z naszych zoptymalizowanych obszarów. Możemy Cię wyszkolić lub możesz zlecić nam ten obszar. W obydwóch przypadkach zapewniamy kompleksową obsługą-budowanie zespołu zaczynamy od analizy rynku i person oraz kilku innych ważnych aspektów.”

   Przemysław Smalkowski: “często bywa tak, że marketing dotyczy wyłącznie głównej siedziby. U nas jest inaczej! Ponadto nie dajemy gotowego szablonu. Najpierw ekspert zewnętrzny zrobi analizę Twojego regionu. Później opracuje strategię wspólnie z ekspertem od komunikacji Dorotą Dwornik.”

   Marek Szubzda: “Szkolenia to tylko część naszego wsparcia. Oferujemy support menedżerski, wsparcie techniczne, prawne i marketingowe. Pomożemy też przy wdrażaniu różnych procesów.”

   Piotr Kurzawa: “Napisz do nas przez formularz na górze strony i umów się na spotkanie. To będzie świetna okazja, by poznać się i przedstawić Ci szczegóły naszej oferty.”

   Dowiedz się więcej o tym jak działamy!