Analizy i dane?

Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem

Potrzebujesz komentarza do liczb z branży nieruchomości? Informacji na temat rynków lokalnych w Polsce? Opinii na temat trendów, prognoz lub odpowiedzi na inne tematy…
Śmiało, pisz! Wspólnie zrobimy mega ciekawy materiał!

„Jeśli jesteś na bieżąco z informacjami, masz ogromną przewagę konkurencyjną. Oczywiście jeśli wiesz jak to wykorzysać”

Media o nas

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom i mediom, za pośrednictwem, których możemy dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem, a także opiniami o rynku nieruchomości. Za każdym razem gruntownie przygotowujemy się do wywiadu, by  zaciekawić danymi i dać czytelnikowi, słuchaczowi lub widzowi,  jak najbardziej precyzyjną odpowiedź. Nie lubimy lać wody, zdecydowanie wolimy stawiać kawę na ławę z deserowym kąskiem skomponowanym z danych i ciekawostek z rynku nieruchomości. 

W jakich tematach najczęściej proszą nas o komentarz: sytuacja na rynku nieruchomości, prognozy, etyka pracy, szkolenia dla pośredników, jak zarządzać zespołem, aspekty prawne nieruchomości, ceny, oczekiwania klientów i ich potrzeby, negocjacje, stopy zwrotu, najem krótkoterminowy, stopy zwrotu ROI, sprzedaż nieruchomości zagranicznych i wiele innych. Polecamy się w komentarzach i wywiadach, tych na papierze, online, na wizji i fonii.

„Chętnie podzielimy się swoją wiedzą, wierząc że dzięki temu wspólnie zbudujemy pozytywny wizerunek pośrednictwa i zyska na tym cały rynek” 

Media i my

Zobacz jak media mówią o nas