Sukces na rynku nieruchomości?

Dołącz do Express House

Zanim dokonasz wyboru biura nieruchomości, zastanów się dobrze, gdzie chcesz pracować i z kim. Różnice między nimi mogą być znaczące pod względem dostępnych narzędzi, oferowanych szkoleń, specjalizacji, procedur, cen i poziomu profesjonalizmu personelu.

Jesteśmy biurem, które od lat stanowi punkt odniesienia na rynku. Nasze doświadczenie to nie tylko długi staż, to również latami wypracowana jakość pracy i atmosfera, w której pracujemy.

Nasi pośrednicy to wysoce wykwalifikowani eksperci, którzy codziennie wspierają się nawzajem i wymieniają cenną wiedzą. Niezależnie od tego, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, u nas budujesz najlepsze kompetencje, a my gwarantujemy, że staniesz się najlepiej wyszkolonym ekspertem. Możesz rozwijać się jako manager oddziału, lider lub specjalista w wybranej dziedzinie. Wszystkie ścieżki kariery są dla nas ważne, i jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym etapie, byś mógł podążać nimi w najbardziej ekspertowy sposób. Dołącz do nas i rozwiń swoje możliwości w świecie nieruchomości!

Be brave

Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy pewni swoich kompetencji i pozycji eksperta, a także tego, że skutecznie i bezpiecznie poprowadzimy każdą transakcję. Nasz autorski program szkoleń prowadzą doświadczeni trenerzy, a jakość wiedzy i umiejętności naszych doradców, potwierdzają wysokie oceny klientów, którzy chętnie nas polecają i wracają do nas.

be express

To jedna z naszych najważniejszych wartości. Jej przejawem jest postawa, która sprawia, że każdy chce z Tobą pracować. Express House to zespół, który po prostu się lubi i lubi razem spędzać czas nie tylko w pracy. Dzielimy się wiedzą i sukcesami. Nie konkurujemy, a wspieramy się.

be Open

Działaj szybko i skutecznie! Chcesz korzystać z rozwiązań, których inne biura nie mają? Dzięki wypracowanym procesom sprzedaży, pakietom premium w portalach, wysokiej klasy narzędziom pracy oraz wsparciu prawnym i technicznym, jesteś w stanie już w pierwszych miesiącach osiągnąć przewagę konkurencyjną w swoim regionie.

Be Passionate

Bądź najlepszym ambasadorem swoich usług. Takim, który lubi swoją pracę, pracę z całym zespołem, pracę z klientami, a także interesuje się rynkiem nieruchomości. Dołączając do nas będziesz dumny z miejsca, w którym pracujesz, bo sam je tworzysz.

Jak oceniają nas pracownicy?

100%

w naszej firmie czuje się jak wśród dobrych znajomych

89%

w naszej firmie szkolenia są na wysokim poziomie

100%

właściciele dbają o atmosferę w firmie

95 %

poleciłby/poleciłaby naszą firmę jako miejsce do pracy

96 %

w naszej firmie jest jasna ścieżka kariery

100 %

w naszej firmie doceniane są ponadprzeciętne wyniki pracy

Benefity

To tylko niektóre składowe, które mają wpływ na to, że z uśmiechem pochodzimy do biura, a nasze zadania prawie same się robią.

100 dniowy onboarding

To dla Ciebie bezstresowe wprowadzenie w atmosferę firmy i rynek nieruchomości, abyś stał się pewnym siebie, samodzielnym ekspertem, zdolnym do zarabiania od samego początku.

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia na każdym etapie, nie tylko na początku oraz dostęp do eksperckich, przejrzystych materiałów sprawią, że nawet trudne zagadnienia staną się łatwe, a Ty będziesz stale podnosić swoje kwalifikacje.

Ścieżka kariery

Wyraźne cele i regularne spotkania 1 na 1 umożliwią Ci aktywne planowanie swojego rozwoju zawodowego, z nami jako wsparciem.

Elastyczny czas pracy

Damy Ci niezależność w zarządzaniu swoim czasem pracy, zawsze gotowi, aby wspomóc Cię w osiąganiu Twoich celów.

Sprawdź kogo poszukujemy:

Doradca ds. nieruchomości

Białystok

Doradca ds. nieruchomości

Poznań

Doradca ds. nieruchomości

Lublin

Doradca ds. nieruchomości

Wrocław

Formularz Kontaktowy

Zgłoś swoją kandydaturę

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej