Zarabiaj i wypoczywaj za granicą

Pomożemy Ci kupić nieruchomość w wymarzonym kraju i zarabiać na niej!

Kompleksowa obsługa transakcji

Dedykowany opiekun polskojęzyczny, organizacja procesu zakupu.

zarabiaj więcej – wysoka stopa zwrotu

Zysk to minimum 8%, a nawet 15% rentowności w skali roku. Pomnażaj oszczędności!

Możliwość Finansowania kredytem hipotecznym

Cały proces został zaprojektowany z myślą o szybkości i bezpieczeństwie transakcji. My nie czekamy na okazje, sami je stwarzamy!

Zobacz lokalizacje zagraniczne

320 słonecznych dni w roku, a ceny transakcyjne nieruchomości cały czas rosną. Ile możesz zarobić wynajmując nawet małe mieszkanie w turystycznym mieście za granicą? Na to pytanie chętnie Ci odpowiemy, a teraz wybierz nieruchomość dla siebie.

Magazyn Forbes określił północny Cypr jako najlepsze miejsce na świecie do inwestowania w nieruchomości nad morzem na rok 2021. Region Iskele to dziewicze złote plaże, błękitne morze oraz miejsce dla amatorów przygód, snorkelingu, poznawania nowych kultur i zwiedzania zabytków.

Bogata historia, kultura i turystyka przyciągają do Włoch inwestorów z całego świata.

W połączeniu z atrakcyjnymi cenami i przepięknymi widokami Włochy są jednym z najpopularniejszych kierunków inwestycyjnych również wśród naszych rodaków.

Inwestycje zagraniczne

Zobacz dlaczego warto inwestować
w nieruchomości za granicą i jak to zrobić!

Dlaczego warto inwestować

w zagraniczne nieruchomości?

Nie da się ukryć, że coraz częściej Polacy kupują więcej niż jeden dom, chcąc w ten sposób zabezpieczyć swój kapitał. My swoim klientom proponujemy również zakup nieruchomości zagranicznych. To dobry sposób na dywersyfikację portfela, a także na wypoczynek w sprawdzonym miejscu. Czy jest coś lepszego niż gwarancja udanych wakacji i stopy zwrotu z inwestycji? Zadzwoń i porozmawiajmy, który kierunek świata lubisz najbardziej i ile możesz zarobić na nieruchomości w danym kraju.

Co oznacza kompleksowa obsługa

nieruchomości zagranicznych?

“Mamy duże doświadczenie na rynku nieruchomości i w najmach krótkoterminowych. Łączymy tę wiedzę i doświadczenie, by starannie dobierać nieruchomość pod  potrzeby i budżet naszych klientów. Przy współpracy ze sprawdzonymi, polskojęzycznymi Partnerami oceniamy potencjał  nieruchomości. Skuteczność naszych działań gwarantuje sztab ekspertów, którzy czuwają  nad transakcjami. Każda nieruchomość jest dokładnie sprawdzana pod względem technicznym i prawnym. Jeżeli  jest potrzebny kredyt, to również w tym aspekcie możesz na nas liczyć.  Dbamy też o bezpieczeństwo transakcji, dlatego każdy z naszych klientów objęty jest wsparciem prawnika, radcy prawnego i ubezpieczyciela.”

Przemysław Smalkowski

Jak wygląda

szukanie i zakup nieruchomości?

Zrzeszamy pośredników bardzo dobrze znających lokalny rynek nieruchomości, co przekłada się na wysokie wyniki pracy i świetną skuteczność. Nasz zespół to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, osoby zajmujące się obrotem nieruchomości na najwyższym poziomie.

Działamy profesjonalnie, rzetelnie i transparentnie, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort podczas całego procesu. Wspieramy klientów na każdym etapie transakcji, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Chcesz współpracować z wysokiej klasy specjalistami? Zaufaj naszym pośrednikom.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej