Opinions: 8

Przemysław Smalkowski

Dyrektor sprzedaży i rozwoju
Telefon: (+48) 696 355 045 (+48) 696 355 *** pokaż

Jestem żywym przykładem na to, że odpowiednia motywacja, konsekwentne działanie i pozytywne myślenie pozwalają naprawdę osiągać wymarzone cele. Express House traktuję jak swój drugi dom, ponieważ praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Jako dyrektor ds. kadr i rozwoju wdrażam nowoczesne strategie, pozyskuję nowe kontrakty i doglądam bieżących projektów. Każdego dnia powtarzam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mam dar łatwego komunikowania się z innymi ludźmi, dlatego doskonale odnajduję się w wykonywanej pracy. Lubię wyzwania, jestem członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik i klubu Toastmasters. W pracy kieruję się mottem: „Zrób to dobrze, lub nie rób tego wcale”. Prywatnie szczęśliwie żonaty, tata trójki dzieci. 

Nie znaleziono ogłoszeń

Liczba opinii: 8

(8 opinii)
 1. Joanna i Paweł Szepietowscy
  7 lutego 2022

  Serdecznie dziękujemy EXPRESS HOUSE w Białymstoku za niezwykle rzeczową i kompetentną obsługę podczas zakupu mieszkania.
  W szczególności chcemy podziękować Panu Przemysławowi Smalkowskiemu, który wykazał się wysokim poziomem profesjonalizmu, indywidualnym podejściem do klienta i niesamowitym wyczuciem rynku.
  Jest doskonałym partnerem, działającym na białostockim rynku nieruchomości.
  Mamy nadzieję, że mieszkanie zakupione za Pana pośrednictwem, okaże się dla nas szczęśliwe, a Państwa Biuro Nieruchomości będzie zdobywać liczne grono równie zadowolonych klientów.

 2. Ewa Perzyk
  7 lutego 2022

  Współpraca z panem Przemysławem Smalkowskim układała się wzorowo. Wszelkie nasze wątpliwości i uwagi były przez tego pana wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Pan Smalkowski wykazał się ogromnym doświadczeniem, rzetelnością oraz znajomością specyfiki na rynku nieruchomości Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pana Przemysława Smalkowskiego pozwala mi polecić Waszą firmę nie tylko jako dobrego konsultanta i sprzedawcę ale również jako profesjonalnego partnera przy kompleksowej sprzedaży nieruchomości.

 3. Małgorzata Masłowska
  7 lutego 2022

  Profesjonalna obsługa, szybkość w działaniu, dbałość o zadowolenie klienta to bez wątpienia cechy charakteryzujące osobę p.Przemysława Smalkowskiego, reprezentującego firmę Express House.
  Jestem w pełni usatysfakcjonowana z naszej współpracy, a przede wszystkim z wysokiego poziomu usług, jakie oferuje Express House.
  Polecam wszystkim, którzy kierują swoje kroki w stronę biur pośrednictwa nieruchomościami. Kompleksowa obsługa, terminowość oraz doskonała znajomość rynku i obowiązujących przepisów, zadowolą najbardziej wymagającego klienta.
  Express House wraz z p.Smalkowskim dał się poznać jako zespół profesjonalistów o wysokich umiejętnościach sprzedażowych.
  Jestem przekonana o wysokiej jakości świadczonych usług oraz o najwyższych standardach bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

  Dziękując Express House za współpracę, polecam wszystkim zainteresowanym.
  Białystok, 5 czerwca 2014 r,

 4. Dorota D
  7 lutego 2022

  Kupiłam mieszkanie z oferty p.Przemka, transakcja była przeprowadzona uczciwie i rzetelnie, maksymalnie uwzględniono mój interes i potrzeby. Polecam wszystkim tę firmę bez żadnego ale.

 5. Sławek
  7 lutego 2022

  Panie Przemku, w imieniu swoim i rodziców bardzo dziękuję! Pełen profesionalizm z Pana strony. Już szukam kolejnej nieruchomości – tym razem domu 🙂 Szkoda, że poza Pana obszarem działania. Cóż dodać – naprawdę polecam!!!
  21 stycznia 2014

 6. xxx
  7 lutego 2022

  Za pośrednictwem Express House i p. Przemka udało się nam sprzedać nasze mieszkanie. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście spowodowały, że nasza współpraca przebiegła idealnie. Dzięki za pomoc. Z pewnością w przyszłości (jeśli zajdzie potrzeba) będziemy korzystać z waszych usług.
  16 stycznia 2014

 7. Urszula B
  7 lutego 2022

  Swoje mieszkanie zakupiliśmy wraz z mężem za pośrednictwem Pana Przemka S. Wykazał się on pełnym zrozumieniem naszych potrzeb, a cała transakcja przebiegła bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim tego pośrednika, warto !!!:)

 8. Marcin i Aneta
  7 lutego 2022

  Rewelacyjna pomoc przy sprzedaży mieszkania. Przemek wykazał się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem a jego indywidualne podejście do klienta spowodowało, że nasza współpraca przebiegła idealnie. Polecam gorąco, zwłaszcza, że udało się bardzo szybko nam sprzedać mieszkanie.

Dodaj opinię

Ocena