Opinions: 6

Katarzyna Józefowicz

Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Certyfikowana Home Stagerka – absolwentka Akademii Stagingu. Z pasji do wnętrz rozpoczęła w Express House swoją przygodę z obrotem nieruchomościami. Z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym między innymi na rynku reklamowym, doskonale wie jak skutecznie zadziałać marketingowo. Wykazuje się świetnym wyczuciem i elastycznością. Pełna entuzjazmu i zaangażowania w każde zadanie. Zorientowana na wysoki poziom obsługi klienta. Prywatnie zakochana w muzyce. Zasłuchana zarówno w Bolero Ravela, soundtrackach Zimmera, solówkach gitarowych Buddy Guy, jak i elektronicznych dźwiękach Schillera i Dash Berlin. Kierując się myślą, że nigdy nie jest za późno na naukę, uczy się śpiewu i gry na gitarze. W wolnej chwili zakłada conversy i spaceruje po leśnych drogach z psem.

Pokaż więcej Wszystkie ogłoszenia zostały wczytane

Liczba opinii: 6

(6 opinii)
 1. Robert Markowski
  10 lutego 2022

  Dziękujemy bardzo za współpracę z Panią Katarzyną Józefowicz. Mimo, iż z żoną zdecydowaliśmy się na inne mieszkanie niż proponowane przez Panią Kasię, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Przygotowana, punktualna, dyspozycyjna i chętna do pomocy, także poza „standardowymi” godzinami pracy. Odpowiedzialna i rzeczowa osoba, a jednocześnie sympatyczna i życzliwa. Szczerze polecamy i pozdrawiamy!

 2. Halina Dmitruk
  10 lutego 2022

  Bardzo dobry kontakt i profesjonalne załatwianie spraw. Miła i sympatyczna atmosfera.
  Dziękuję za współpracę i polecam dla innych klientów agencję Express House, a w szczególności Panią Katarzynę Józefowicz.
  Z poważaniem
  Halina Dmitruk

 3. Lilla Czaczkowska
  10 lutego 2022

  Kupiłam mieszkanie z Panią Katarzyną Józefowicz i bardzo gorąco polecam współpracę z tym pośrednikiem. Pani Kasia jest bardzo profesjonalna, zawsze dostępna telefonicznie, odpowiada na każde pytanie, bardzo uprzejma i pomocna w każdej sytuacji, zawsze uśmiechnięta.

 4. Agnieszka Kotowska
  10 lutego 2022

  REKOMENDACJA:
  Przy sprzedaży mieszkania pomogła mi p. Katarzyna Józefowicz, którą bardzo polecam.
  Sprzedaż przebiegła błyskawicznie, bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście do klienta. Po sprzedaży fachowa pomoc i doradztwo w załatwianiu formalności.

 5. Anna Michalczyk
  10 lutego 2022

  Pani Katarzyna Józefowicz pomogła nam sprzedać mieszkanie w ciągu 8 dni! Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo cechuje Panią Katarzynę. Polecamy usługi Pani Katarzyny Józefowicz.

 6. Janusz Jeneralczuk
  10 lutego 2022

  Pani Katarzyna pomogła nam w szybkiej sprzedaży mieszkania. Bardzo dziękuję Jej za profesjonalną obsługę, fachową pomoc i życzliwość na każdym etapie współpracy. Przez cały czas Pani Katarzyna była bardzo miła i dawała poczucie bezpieczeństwa. Bezboleśnie przeprowadziła nas przez załatwianie wszystkich formalności. Pani Katarzyna jest mistrzynią w obsłudze klienta.

Dodaj opinię

Ocena