Express House w Bielsko -Białej: nowy oddział pośredników, nowa jakość na śląskim rynku nieruchomości. 

W dzisiejszych czasach rynek nieruchomości staje się areną coraz bardziej wymagającą, rzucając przed pośrednikami liczne wyzwania. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, konieczne jest myślenie o markowej sile i wsparciu. Jednak droga do sukcesu w tej branży nie tylko biegnie przez indywidualne wysiłki, ale także poprzez zastosowanie strategii konsolidacyjnych. Konsolidacja biur nieruchomości nie tylko otwiera przed pośrednikami nowe perspektywy związane z rozwojem, zwiększeniem liczby transakcji czy negocjacjami korzystniejszych cen np. z portalami, lecz również przynosi znaczące korzyści klientom końcowym.

Klient docelowy, czyli osoba planująca sprzedaż domu, zakup mieszkania, czy wynajem lokalu, oczekuje nie tylko efektywnego, ale także bezpiecznego procesu. Dla niego konsolidacja biur nieruchomości staje się gwarancją jakości usług, szybkiej sprzedaży, uzyskania najlepszej ceny, a także poczucia bezpieczeństwa i rzetelnej informacji. To właśnie te wartości składają się na fundament udanego doświadczenia klienta w dziedzinie nieruchomości.

W tym kontekście pragniemy przedstawić naszą nową partnerkę biznesową, Dominikę Gamdzyk, która z pasją i zaangażowaniem otwiera nowe biuro nieruchomości Express House. Zapraszamy do lektury wywiadu, który pozwoli bliżej poznać tę dynamiczną przedsiębiorczynię, zrozumieć, dlaczego warto przystąpić do franczyzy Express House oraz jak konsolidacja biur nieruchomości staje się kluczowym elementem sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym otoczeniu.

Dorota: Jakie doświadczenie masz w branży nieruchomości? Czy byłaś wcześniej związana z rynkiem nieruchomości, czy może to dla Ciebie zupełnie nowe wyzwanie?

Dominika: Z rynkiem nieruchomości zetknęłam się po raz pierwszy wiele lat temu, gdy wyjechałam do Londynu po ukończeniu szkoły średniej, aby kontynuować moją edukację. W Polsce zdobyłam kilkuletnie doświadczenie, a praca w tej branży jest dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim pasją. 

Moje początki w Londynie pozwoliły mi zdobyć różnorodne doświadczenie zawodowe, pracując m.in. jako manager operacyjny sieci kawiarni w centrum Londynu oraz w korporacji REUTERS. W trakcie tego czasu zaczęłam również eksplorować świat nieruchomości. Po powrocie do Polski prowadziłam własny pensjonat i restaurację, co dodatkowo wzbogaciło moje doświadczenie w obszarze obsługi klienta. 

Jednak moją prawdziwą pasją i powołaniem stała się branża nieruchomości. Moje kilkuletnie doświadczenie na tym polu nauczyło mnie, jak istotne jest słuchanie klientów i udzielanie im trafnych rad. Jestem przekonana, że moja praca przyczynia się do pomagania ludziom w podejmowaniu kluczowych decyzji życiowych. Dodatkowo, jako szczęśliwa matka trójki dzieci, łączę życie zawodowe z rodziną, co przekłada się na zdolność do efektywnej organizacji czasu i skutecznego działania.

Wszystko, co robię, wykonuję z determinacją i pełnym oddaniem, a moje wieloletnie doświadczenie w różnych obszarach zawodowych pozwala mi skutecznie pomagać klientom w realizacji ich celów na rynku nieruchomości.

Co skłoniło Cię do podjęcia decyzji o posiadaniu własnego biura? Jakie były Twoje główne motywacje?

Decyzję o założeniu własnego biura podjęłam głównie z chęci rozwoju osobistego. Moje temperament i cechy charakteru, takie jak zamiłowanie do wyzwań oraz pasja do budowania i rozwijania, znacząco wpłynęły na tę decyzję. Dodatkowo, moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych działalności od młodości przygotowało mnie do podjęcia tego kroku.

Otwierając własne biuro, nie tylko spełniam moje osobiste potrzeby rozwojowe, ale również pragnę dzielić się moim doświadczeniem i pasją z klientami, wspierając ich w podejmowaniu istotnych decyzji związanych z nieruchomościami. Ponadto, moim celem jest inspirowanie i kierowanie zespołem mojego oddziału biura nieruchomości w Bielsku-Białej, abyśmy razem osiągali sukcesy.

Wprowadzenie się w świat franczyzy Express House stanowi teraz konkretne działanie w kierunku realizacji moich osobistych celów. Jestem przekonana, że dzięki tej decyzji będę miała możliwość jeszcze lepszego rozwijania się i osiągania sukcesów. 

W końcu hasło sieci biur Express House to “Robimy to co inni, tylko lepiej”. Jak dowiedziałaś się o franczyzie EH? Co zainteresowało Cię w ich ofercie?

Dowiedziałam się o franczyzie Express House przypadkowo, przeglądając oferty różnych firm w internecie. Po dokładnym porównaniu wszystkich dostępnych na rynku nieruchomości ofert franczyzowych, przeprowadzeniu analizy biznesowej i rozmowie z Markiem Szubzdą, zrozumiałam, że to jest to. 

Decyzja ta nie była jednak pochopna – towarzyszyły jej liczne rozmowy, w trakcie których zauważyłam, że Express House wyznaje podobne wartości. Kwestie etyki zawodowej biznesu były dla mnie istotne, a Marek przedstawił je w sposób przekonujący, emanując spokojem i stoickim podejściem.

W trakcie dalszej analizy biznesowej zgłębiałam strategię Express House, ich wsparcie dla franczyzobiorców, efektywność funkcjonowania oraz cele, które osiągają. Dodatkowo, elementem przyciągającym moją uwagę było posiadanie przez Express House nieruchomości do sprzedania w Hiszpanii i na Cyprze, obszar, który również planuję eksplorować w przyszłości. Oferta Express House jest konkretna, bez owijania w bawełnę i pustych sloganów.

Podsumowując, uważam, że we współpracy z Express House mam szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesu. Przekonanie, że odpowiedni ludzie są kluczowym elementem sukcesu w biznesie, dodatkowo umocniło moją decyzję.

To trudne decyzje, które nie podejmuje się od tak, co zadecydowało, że wśród tak wielu franczyz na rynku wybrałaś EH? 

Oprócz analizy opłacalności i skuteczności działania Express House, dla mnie istotne były wartości tej firmy oraz możliwość negocjowania warunków umowy franczyzowej, co świadczy o elastyczności i otwartości na potrzeby partnerów. Również zwracałam uwagę na zbieżność punktu widzenia w różnych kwestiach, co uważam za istotne dla harmonijnej współpracy. 

To, że będę współtworzyć tę firmę, a nie jedynie pełnić rolę wykonawcy czy kopiować schematy, jest dla mnie nie tylko rozwijające, lecz także otwierające nowe perspektywy. To jednocześnie aspekt, który wyróżnia ją spośród innych ofert franczyzowych.

Dodatkowo, ważne były wszelkie formy wsparcia, kluczowe dla osoby prowadzącej samodzielne biuro. Obejmują one obszary takie jak marketing, pomoc techniczną, prawo, a także pełne know-how wraz z dedykowanymi szkoleniami specjalistycznymi.

Jak przebiegał proces rozmów i negocjacji prowadzących do podpisania umowy franczyzowej z EH?

Rozmowy i negocjacje przebiegały bardzo sprawnie, bez presji, w atmosferze spokoju. Co dla mnie było szczególnie istotne, to fakt, że odbywały się na tzw. partnerskim poziomie, gdzie obie strony miały świadomość, że sukces jednej strony równa się sukcesowi drugiej, tworząc symbiozę, z której korzysta każda strona. Otrzymywałam wszystkie potrzebne informacje do podjęcia decyzji. Konkretnie i bez mydlenia oczu. 

Otwierasz biuro w Bielsku-Białej. Jakie konkretnie wsparcie oferuje Ci Express House, abyś mogła konkurować skutecznie z innymi biurami na tym rynku?

Przede wszystkim, cieszę się wsparciem całego zespołu Express House, z którym teraz mamy wspólny cel – to bardzo mobilizujące do działania. Opinie Express House na rynku nieruchomości są dla mnie kluczowe, a ich motto „Robimy to, co inni, tylko lepiej” doskonale nie tylko odzwierciedla moje wartości i podejście, ale również wpływa na świadomość klientów. Klienci mogą oczekiwać wysokiej jakości usług oraz pełnej profesjonalizmu ze strony wyszkolonej kadry specjalistów na rynku nieruchomości.

Dzięki przystąpieniu do Express House mam pełne wsparcie marketingowe, co obejmuje dbanie o lokalny rynek, umożliwiając mi dotarcie do potencjalnych klientów w konkretnych regionach i zwiększenie widoczności mojego biura w społeczności lokalnej. To jest istotne wyróżnienie Express House w porównaniu do innych franczyz.

Wsparcie szkoleniowe to dla mnie kluczowa sprawa. Otrzymuję rozbudowane materiały przygotowane przez ekspertów, a proces szkoleniowy nie kończy się tylko na początkowym etapie. Express House oferuje ciągłe szkolenia, co pozwala mi być zawsze dobrze przygotowaną. Dodatkowo, dostaję dostęp do bogatego back office’u, aktualnych dokumentów, procedur, umów, a także wsparcie menedżerskie, co daje mi solidne fundamenty do efektywnego prowadzenia biura na konkurencyjnym rynku Bielska-Białej.

Rozumiem, że przed Tobą budowanie zespołu.  Jakie kwalifikacje i umiejętności poszukujesz u potencjalnych członków swojego zespołu? Kogo szukasz? 

Szukam osób o podobnych wartościach jak ja, takich jak uczciwość, lojalność, zaangażowanie, skupienie na celu oraz priorytetowe traktowanie dobra człowieka. Stawiam na jedność w dążeniu do celu, gdzie nie tylko chodzi o zysk materialny. Wierzę, że dobrze wykonana praca przynosi naturalny sukces finansowy. Dla mnie priorytetem jest jakość, ponieważ uważam, że to ona stanowi fundament każdej działalności. Nie zamykam się na nowe możliwości.

Poszukuję osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nieruchomościami. W Express House oferujemy znakomity pakiet szkoleń onboardingowych, idealny dla nowicjuszy. Jednak równie chętnie witamy pośredników, którzy już działają w branży i pragną dołączyć do silnej marki, która pomoże im na dalszy rozwój i coraz większe projekty i transakcje na rynku nieruchomości. 

Jakie cele wyznaczyliście wspólnie na ten rok podczas rozpoczynania działalności z EH? Jak zamierzasz osiągnąć te cele?

W planach na nowe biuro nieruchomości zakładam stworzenie zespołu składającego się z kompetentnych doradców, dla których kluczową wartością będzie umiejętność harmonijnego łączenia życia zawodowego i prywatnego. Celem jest wytworzenie atmosfery pracy sprzyjającej równowadze między obowiązkami zawodowymi a potrzebami osobistymi.

Wspierając rozwój zawodowy i osobisty mojego zespołu, chciałbym, aby pracownicy czuli, że ich wkład jest ceniony, a miejsce pracy stanowi przestrzeń do rozwijania umiejętności i pasji. Pragnę budować społeczność profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale znają rynek nieruchomości, ale także potrafią tworzyć z klientami trwałe relacje oparte na zaufaniu, etyce pracy i zrozumieniu ich indywidualnych potrzeb.

Dominice, serdecznie dziękujemy za niezwykle merytoryczny i szczery wywiad. Jesteśmy podekscytowani perspektywą kolejnych etapów naszej współpracy oraz dynamicznego rozwoju Express House na rynku nieruchomości.

A dla wszystkich zainteresowanych konsolidacją biur, ofertą franczyzy oraz rozmową z Markiem Szubzdą o tym jak działamy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. (link)

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej