Jak inwestować w nieruchomości za granicą i ile można zarobić?

Coraz częściej polskie gwiazdy publikują zdjęcia swoich apartamentów w różnych zakątkach świata. Dom Anny i Roberta Lewandowskich na Majorce rozbudza marzenia. Wzdychamy również, gdy widzimy hiszpańską nieruchomość Agaty Młynarskiej lub piękny dom w Grecji  jej siostry, Pauliny Młynarskiej. Nawet Kazik Staszewski ma nieruchomość za granicą, razem z rodziną może na co dzień podziwiać Teneryfę. W takim razie czy tylko celebrytów stać na takie domy, czy mieszkania?  Jak kupić taki dom? Czy można na tym zarobić? Zobaczcie, co doradzą Wam właściciele ogólnopolskiego biura nieruchomości Express House. 

Czy warto inwestować w nieruchomości za granicą?

Czasy są dynamiczne i każdy szuka możliwie najlepszych rozwiązań dla pomnażania swojego kapitału. Coraz częściej czytamy o poradach, w co najlepiej inwestować. Jedną z takich możliwości jest inwestowanie w nieruchomości, w tym te zagraniczne.

To nie czasy, by trzymać pieniądze w banku, bo ich wartość za jakiś czas może nas negatywnie zaskoczyć. Nieruchomości są dosyć elastyczną opcją inwestowania, bo można z nimi zrobić dużo więcej, niż chociażby inwestując w sztukę, czy kruszce. Swoim klientom proponujemy dywersyfikację portfela i pomnażanie swojego kapitału. W naszej ofercie można znaleźć apartament, dom lub niewielkie mieszkanie, położone w ciekawych i turystycznych miejscach na świecie, na których mogą zarabiać. Piotr Kurzawa

Ile kosztują nieruchomości za granicą? Ile na nich można zarobić?

My w swojej ofercie mamy nieruchomości w Hiszpanii już od 1900 euro!. W swojej ofercie mamy nieruchomości praktycznie na każdą kieszeń, do tego jest możliwość ich kredytowania. Inwestycja w apartamenty za granicą to jedna z najbardziej opłacalnych możliwości lokowania swoich pieniędzy w dzisiejszych czasach. Na przykład na Cyprze gwarantowaną stopą zwrotu w ciągu 2 lat jest aż 8%, a w Hiszpanii nawet 12%.

Czy biuro nieruchomości pomoże mi z kredytem, zakupem i najmem?

Wielu Polaków obawia się skomplikowanych umów, transakcji i problemów z kredytowaniem takiej inwestycji. Okazuje się, że jeżeli masz dobre biuro nieruchomości, które potrafi pokierować taką transakcją, nie masz się czego obawiać.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób, chociażby słaba znajomość języka może być pewnym hamulcem, by inwestować w mieszkania w Hiszpanii, czy w innych zakątkach świata. Otóż tak naprawdę nie trzeba praktycznie na niczym się znać, my wszystko wytłumaczymy i we wszystkim pomożemy. Pomagamy naszym klientom uzyskać jak najlepsze warunki kredytowania takich nieruchomości. Nasi pracownicy są dwujęzyczni i nie odstąpią Cię nawet na moment i we wszystkim pomogą.” Przemysław Smalkowski

Kompleksowa obsługa nieruchomości, czyli jaka?

Jakość świadczonych usług na rynku nieruchomości zagranicznych jest różna i warto najpierw sprawdzić biuro, które proponuje  nam współpracę. Express House to biuro z ponad 10-letnim doświadczeniem. Oprócz biur nieruchomości prowadzimy również firmę Rint, która zajmuje się wynajmem krótkoterminowym w Polsce. Stąd też wiemy, co jest ważne dla klientów, którzy chcą zarabiać na nieruchomościach i doskonale wiedzą, co powinna znaczyć obietnica w ofercie “usługa kompleksowa”.

Jesteś zainteresowana/y? Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy o pomnażaniu Twoich oszczędności!

Inwestowanie w nieruchomości za granicą – od czego zacząć?

Jak wybrać nieruchomość za granicą, która będzie dobrą inwestycją?Jak to wyglada, gdy współpracujesz z nami?

Najpierw umówimy się na spotkanie, później wizytę inwestycyjną np. na Cyprze. Pomożemy Ci załatwić formalności, odbierzemy z lotniska, zakwaterujemy , pokażemy Ci nieruchomości, okolicę oraz przedstawimy biznesplan. Jeżeli zdecydujesz się na zakup apartamentu na Cyprze, to zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi formalnościami i dokumentacją nieruchomości. Jeżeli będzie potrzebny kredyt, to również w tym aspekcie możesz na nas liczyć.  Dbamy również o bezpieczeństwo transakcji, dlatego każdy z naszych klientów objęty jest wsparciem prawnika, radcy prawnego i ubezpieczyciela”. Marek Szubzda

Jak widać, nie musicie zazdrościć celebrytom! Wystarczy zadzwonić do nas i wspólnie wybierzemy nieruchomość dla Ciebie na Cyprze, w Hiszpanii lub w innym zakątku świata. 

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej