Sukces Express House to zespół

Właściciele sieci biur Express House zawsze powtarzają, że sukces ich firmy zależy od jej pracowników. W tym roku po raz kolejny postanowili wyróżnić i nagrodzić najlepszych z najlepszych. Zobaczcie, kim są najlepsi pośrednicy i co mówią o wygranej.

Agent roku, Top Seller, Top Explorer i dwa wyróżnienia

”W tym roku przyznaliśmy trzy różne nagrody i dwa wyróżnienia. Trzech naszych pośredników, otrzymało nagrody za niesamowite wyniki w sprzedaży nieruchomości. Co ciekawe Joanna, która otrzymała statuetkę za drugie miejsce w TOP SELLER, została również Agentem ROKU. Tę nagrodę przyznajemy pośrednikowi, który uzyska najlepszy wynik w oparciu o takie dane jak: wynik sprzedaży, liczba transakcji, liczba nowych ofert, liczba wyłączności. Nagrodziliśmy również Karola, który miał najwięcej pozyskanych klientów i nieruchomości. Wspólnie z pozostałymi właścicielami postanowiliśmy również przyznać wyróżnienia: Asi, managerce z Poznania – za zrealizowanie naprawdę pokaźnego planu sprzedażowego, oraz Sylwii za zaangażowanie i profesjonalną obsługę klientów” – wyjaśnia Piotr Kurzawa.

A teraz oddajemy głos Laureatom! Zobaczcie, co mówią o sobie i o pracy w Express House!

Co jest dla Was najważniejsze w pracy pośrednika lub w pracy w Express House?

Joanna Szlaga: “dla mnie najważniejsza jest atmosfera, panująca w firmie. Tym też kieruję się w budowaniu poznańskiego oddziału. Praca w swobodnej atmosferze i kierowanie się podobnymi wartościami sprawia, że satysfakcja z wyników jest jeszcze większa! A właśnie za realizację planu sprzedażowego poznańskiego oddziału dostałam wyróżnienie. Wyróżnienie dla mnie, ale tak naprawdę wyróżnienie dla całego zespołu, razem z którym w 2021 roku wbiliśmy się na wyżyny i zrobiliśmy super wynik! “.

Sylwia Konopko: “mam to szczęście, że pracuję ze wszystkimi expressowymi ludźmi i stąd czerpię energię. Jestem dobrym organizatorem i lubię swoją pracę. Cieszę się, gdy mogę pomóc załatwić szybko i skutecznie temat”.

Karol Rudek: “Praca pośrednika to codziennie nowe wyzwania i to w niej cenię najbardziej. Nie znoszę monotonii i stagnacji. A dzięki pracy w nieruchomościach nie tylko spełniam się zawodowo, ale przede wszystkim spełniam życzenia i marzenia swoich klientów. To sprawia, że z uśmiechem na twarzy zaczynam kolejny dzień w biurze”.

Klucz do sukcesu. W jaki sposób osiągacie takie wyniki?

Joanna Sakowicz: “moim sposobem na sukces jest nieprzywiązanie większej uwagi do konieczności jego osiągnięcia”.

Jacek Denisiuk: “zdecydowanie relacje z klientami. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie, wspierając ich wiedzą oraz doświadczeniem. Poświęcam im tyle czasu, ile potrzebują. Wielu z nich wraca, aby ponownie skorzystać z usług najlepszego biura w Białymstoku, jakim niewątpliwie jest Express House”.

Margot Jaruga: “Po pierwsze – uwielbiam się uczyć. W tej pracy niezbędne jest nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji. I to nie tylko w kwestiach merytorycznych, ściśle powiązanych z zawodem, ale również w kwestiach umiejętności miękkich.

Po drugie przyjęty model pracy – pracuję niemal w 100% na umowach na wyłączność, a zatem mam dużo większą szansę, że moje pełne zaangażowanie i poczynione wysiłki przyniosą efekt w postaci dobrej transakcji.

Po trzecie szeroki zakres usług – z racji tego, że jestem jednocześnie homestagerem, sprzedawcą, fascynatem architektury i to zarówno tej fizycznej w formie budynków, jak i architektury ludzkiego wnętrza, jestem w stanie dać klientowi kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji, a nawet po niej.

Po czwarte – moje małe rytuały – dzięki nim jestem charakterystyczna i ludzie mnie pamiętają, a jak pamiętają, to polecają”.

Przeżyjmy to jeszcze raz: https://www.facebook.com/expresshouse/videos/689476745721192

Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy! Cieszymy się, że możemy z Wami pracować i życzymy dalszych sukcesów.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej