Opinions: 16

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Księgowa z doświadczeniem postanowiła podbić świat nieruchomości. Jestem bardzo skrupulatną osobą, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych transakcji. Lubię kontakt z Klientami i cieszę się, że dzięki wiedzy którą posiadam mogę im pomóc w rozwiązaniu ich ważnych decyzji życiowych. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, z dobrą intuicją w relacjach interpersonalnych i biznesowych. Stawiam sobie poprzeczkę wysoko – chcę spełniać Wasze marzenia oferując profesjonalne doradztwo w wyborze idealnego miejsca zamieszkania czy wyborze inwestycji.

Liczba opinii: 16

(16 opinii)
 1. Bartek Boczajka
  8 lutego 2022

  Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja, zarówno w fazie przygotowania (uzyskanie w imieniu sprzedającej spółki wszelkich zaświadczeń, wypisów i potwierdzeń), realizacji (umowa, notariusz) jak i po transakcji. Szczerze polecam!

 2. Bartek Boczajka
  8 lutego 2022

  Będę się powtarzał, ale w przeciągu 2 miesięcy pani Joanna doprowadziła do sprzedaży kolejnej naszej nieruchomości – wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, cały temat (budynek biurowo-magazynowy) został pomyślnie zamknięty w bodajże tydzień!

 3. Tymoteusz Jacyna-Onyszkiewicz
  8 lutego 2022

  Pani Joanna Berka dała się poznać jako bardzo kompetentny, profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dzięki dużemu doświadczeniu i osobistemu zaangażowaniu bardzo sprawnie doprowadziła do zawarcia transakcji. Pani Joanna jest osobą kontaktową, słowną i punktualną. Słowa uznania należą się także za otwartość na nieszablonowe działania, w tym aktywne wyszukiwanie nowych lub potencjalnych ofert nieruchomości.

 4. Michał S
  8 lutego 2022

  Transakcja kupna mieszkania przebiegła bez problemów, świetny kontakt i pomoc przy załatwianiu formalności. Polecam

 5. Zbigniew Magdziarek
  8 lutego 2022

  Pani Joanna jest bardzo rzetelnym i kompetentnym Pośrednikiem. Sympatyczna i miła w obyciu. Pełny profesjonalizm !
  Miałem tą przyjemność współpracować z Panią Joanną, gdy miałem nieruchomość na wynajem.
  W bardzo szybkim czasie znalazła mi najemcę z którym do dnia dzisiejszego nie mam problemów w zakresie korzystania z lokalu oraz płatności. Prowadziła między stronami negocjacje odnośnie warunków zawarcia umowy najmu wypracowując wspólny konsensus. Ponad to, poświęciła swój czas i reprezentowała strony przy przeniesieniu umów odnośnie mediów. Szczerze polecam współpracę z tak fachowym Pośrednikiem oraz Biurem Nieruchomości. Na pewno jeśli w przyszłości pojawi się taka konieczność, to z czystą przyjemnością i zaufaniem nawiążę ponowną współpracę.

 6. Jakub Matuszczak
  8 lutego 2022

  Pani Joanna pomogła naszej firmie znaleźć odpowiedni lokal pod biuro. Zawsze rzetelnie i z uśmiechem podejmowała nas podczas spotkań, zarówno podczas zwiedzania biura, jak i negocjacji warunków umowy, jak i trudnych problemów administracyjnych. Bardzo szybko otrzymywaliśmy odpowiedzi na pojawiające się pytania. To bardzo rzetelna osoba, z wyczuciem biznesowym i o bardzo dużej kulturze osobistej.

  W przypadku chęci znalezienia nowej siedziby, na pewno zwrócimy się do Pani Joanny z prośbą do pomoc w doborze lokalu, który będzie spełniał nasze wymagania.

  Polecam Panią Joannę każdemu, kto poszukuje nieruchomości skrojonej pod swoje potrzeby.

 7. Renata Nosarzewska
  8 lutego 2022

  Nie spotkałam się jeszcze w nieruchomościach z tak profesjonalną obsługą i dbaniem o interesy, bezpieczeństwo obydwu stron. Kupującego oraz sprzedającego. Pod wrażeniem…..100% profesjonalizmu

 8. Joanna Sadowska
  8 lutego 2022

  Przyjemna, bezproblemowa transakcja. Profesjonalizm, doświadczenie i serdeczna atmosfera.

 9. Arkadiusz Dankowski
  8 lutego 2022

  Szczerze polecam współpracę z panią Joanną. Pani Joanna wyszukała idealny dla nas lokal oraz przeprowadziła całą transakcję we wzorowy sposób. Byłem bardzo mile zaskoczony kompleksową obsługą (np. pomocą w przepisaniu mediów). Będziemy z pewnością stałymi klientami biura.

 10. Agnieszka Remlinger-Molenda
  8 lutego 2022

  Pani Joanna jest bardzo profesjonalną osobą, skrupulatną, zwracającą uwagę na szczegóły, dającą poczucie bezpieczeństwa, dbającą o obie strony transakcji. Jednocześnie życzliwa i bezpośrednia w kontakcie. Ma wyczucie, potrafi doradzić. Pilnowała też za mnie terminów, wzięła na siebie przepisanie mediów.
  Współpraca z Nią to pełen profesjonalizm i przyjemność. Serdecznie Ją polecam.

 11. Izabela
  8 lutego 2022

  Pełen profesjonalizm,wszechstronna wiedza oraz empatia w podejściu do osób biorących udział w sprzedaży nieruchomości.Polecam każdemu z czystym sumieniem.

 12. Piotr Skrzypniak
  8 lutego 2022

  Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność.Profesjonalizm w dosłownym tego słowa znaczeniu, wszechstronna wiedza, empatia i wyrozumiałość.Polecam !

 13. Izabela Skrzypniak
  8 lutego 2022

  Polecam współpracę z Panią Joanną. Kompetentna i rzetelna a przy tym posiadająca wszechstronna wiedzę w zakresie prowadzonej działalności.Sprzedaż nieruchomości bez jej pomocy i wiedzy nie doszłoby do skutku tak szybko. Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność.

 14. Agnieszka Szczepaniak
  8 lutego 2022

  Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalizm w każdym calu. Obsługa kompleksowa na najwyższym poziomie.

 15. Marcin Klamerek
  8 lutego 2022

  Pani Joanna Berka wykazała się pełnym profesjonalizmem w zakresie wynajmu naszego zabytkowego obiektu. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dużych zdolnościach interpersonalnych. Wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem w realizowane projekty, chęcią pomocy w spełnianiu oczekiwań klientów i rozwiązywaniu problemów na rynku nieruchomości. Z przyjemnością polecam Panią Joannę Berka jaką wybitną specjalistkę branży nieruchomości o wysokich kompetencjach i zaangażowaniu.

 16. Katarzyna Wojdat
  8 lutego 2022

  Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy. Pani Joanna dopilnowala wszystkiego od A do Z, co skutkowało bez problemowym przebiegiem transakcji.
  Wspaniała osoba.
  Polecam
  Pani Joanno bardzo dziękuję za współpracę

Dodaj opinię

Ocena