W obliczu wyzwań…

Jak działamy w czasie epidemii? Robimy to co inni, tylko lepiej – jak zwykle! Choć łatwo nie jest…

Szanowni Państwo!

Globalne zagrożenie epidemiczne stawia nas wszystkich przed obliczem całkiem nowych wyzwań. Odwoływane imprezy masowe, zamknięte szkoły i uczelnie, zawieszające działalność firmy – wszystko to dowodzi, że sytuacja jest poważna. W tym trudnym czasie podejmujemy intensywne działania aby ten kryzys nie wpłynął na sprawy naszych klientów.Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecna sytuacja nie sprzyja procesom sprzedaży czy wynajmu nieruchomości, dlatego czujemy się w obowiązku podejmować jeszcze bardziej intensywne działania, aby wesprzeć Państwa w tym procesie.

Pragniemy zapewnić, że Express House działa nie tylko skutecznie, ale też odpowiedzialnie. Od początku istnienia przyświeca nam idea – Robimy to co inni tylko lepiej! – bierzemy to mocno do siebie zwłaszcza w obecnej sytuacji. Podjęliśmy szereg działań, które pozwolą skutecznie pracować na Państwa rzecz – a jednocześnie ograniczyć ryzyka związane z panującą epidemią.

Czego możesz zatem się spodziewać po nas w tym trudnym okresie?

Minimalizowanie kontaktu osobistego to jeden z podstawowych sposobów ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19! Od poniedziałku 15.03.2020 do odwołania nasze oddziały stacjonarne pozostają zamknięte. To nie oznacza jednak, że przestaliśmy działać! Przeciwnie – teraz działamy jeszcze aktywniej!

Nasi Eksperci są do pełnej dyspozycji, gotowi by informować, doradzać, odpowiadać na wszelkie pytania. Czekamy na Państwa telefony, e-maile. Jesteśmy dostępni za pomocą nowoczesnych platform on-line, w tym w mediach społecznościowych. Aby ułatwić komunikację, codziennie na naszym profilu na facebooku będziemy informować o osobie dyżurującej, dedykowanej do kontaktu w każdym z naszych oddziałów.

WSZYSTKIE oferowane za naszym pośrednictwem nieruchomości, za zgodą klienta, będą dostępne do obejrzenia w formie wirtualnych spacerów – zupełnie bezpłatnie! Jeśli szukasz nieruchomości, już dziś ponad 60 ofert możesz zobaczyć właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, która aktualnie takiego spaceru nie posiada – poinformuj nas o tym – jeśli tylko będzie to możliwe wykonamy taki spacer dla Ciebie całkowicie bezpłatnie! To nie wszystko – wirtualny spacer może na życzenie naszego klienta odbyć się w towarzystwie naszego Doradcy! Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii – nasz Ekspert oprowadzi Cię po nieruchomości, omawiając i odpowiadając na wszelkie pytania.

Wirtualny spacer to za mało? Umów się z naszym Doradcą na prezentację nieruchomości przy użyciu transmisji live. Nasz Doradca pojedzie na miejsce, połączy się z Tobą w trybie video-rozmowy i zaprezentuje Ci ją, a Ty zdalnie zajrzysz w każdy kąt zachowując bezpieczną zasadę #zostańwdomu.

Umowę pośrednictwa, ale także umowę najmu, czy umowę przedwstępną możesz z nami bezpiecznie podpisać online, bez wychodzenia z domu. Zadbamy o prawidłowy i bezpieczny przepływ dokumentów.

Ozonowanie nieruchomości – przed przekazaniem nieruchomości całkowicie bezpłatnie przeprowadzimy dla Państwa zabieg ozonowania, który jest najskuteczniejszą formą walki z wszelkiego rodzaju drobnoustrojami, grzybami i wirusami. Możesz za naszym pośrednictwem również zlecić sprzątanie nieruchomości przed odbiorem/przekazaniem. Dzięki temu sprzedawana/nabywana nieruchomość, będzie czysta, pachnąca i zdezynfekowana.

W każdej chwili, jeśli zajdzie potrzeba spotkania, nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji. Oczywiście, zadbamy o wszelkie środki ostrożności, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego – wszyscy nasi Doradcy zostali szczegółowo zaznajomieni z zasadami bezpieczeństwa. Nasze biura także są zdezynfekowane i sterylne, regularnie ozonowane – tak na wszelki wypadek…

W obliczu wyzwań, stajemy na wysokości zadania. W obliczu wyzwań – Express House. Zapraszamy!

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej