A może własny ogródek?

W życiu każdego z nas przychodzi moment, gdy decydujemy o tym jak będzie wyglądać nasze mieszkanie. Ci, którzy mają już to za sobą często poszukują miejsca dogodnego do życia dla swoich bliskich zamieniając mieszkanie na własny dom. Jeśli dom jednorodzinny nie spełnia Twoich kryteriów finansowych, możemy zaoferować Ci własny kąt w postaci domu w zabudowie szeregowej. Pracując na co dzień z klientami dostrzegam moment w trakcie, którego najtrudniej jest podjąć decyzję. Pojawia się mnóstwo pytań, a odpowiedzi wcale nie są dla wszystkich oczywiste. Obecny rynek daje nam ogromny wybór możliwości: mieszkania w budynkach wielorodzinnych, domy szeregowe, bliźniaki, domy wolnostojące lub może grunty, na których można postawić swój wymarzony dom. Jednym z ważnych kryteriów wyboru naszego przyszłego domu jest nasz budżet. Deweloperzy tak jak agenci nieruchomości zauważają oczekiwania i potrzeby klientów, dlatego postanowili wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując Państwu domy w zabudowie szeregowej.

Co sprawia, że dom w zabudowie szeregowej jest atrakcyjnym miejscem do życia? Rozmowy z Państwem są naszym najcenniejszym źródłem wiedzy, a czynnikiem najczęściej przeważający na korzyść tak zwanych szeregówek jest prywatność. Porównując dom szeregowy z mieszkaniem w nowoczesnym osiedlu wielorodzinnym – w domach szeregowych mamy zdecydowanie mniej sąsiadów. Dzięki czemu lepiej znamy swoje otoczenie, mamy większy wpływ i wiedzę w zakresie wydatków, które ponosi zarządca. Szukając miejsca, w którym stworzymy wraz z bliskimi dom, poszukujemy przestrzeni bezpiecznej. Ograniczona ilość sąsiadów sprawia, że zabudowy szeregowe wydają się odpowiednim miejsce do wychowywania dzieci, jak i dobrą przestrzenią do życia dla osób poszukujących stabilizacji i spokoju. Domy szeregowe tworzą nieduże osiedla z pełną infrastrukturą. Przestrzeń miejska jest zaplanowana architektonicznie i funkcjonalnie. Na jego terenie znajdują się obiekty rekreacyjne, trawniki, klomby kwiatowe, jak również drogi i oświetlenie. Podnosi to atrakcyjność estetyczną otoczenia i samego domu. Opłaty miesięczne utrzymania takiej nieruchomości są zbliżone do czynszu miesięcznego. Dużym atutem mieszkań szeregowych jest również przestrzeń do życia dla właścicieli zwierząt. Z pewnością jest to dobre miejsce do życia dla osób, które cenią sobie prywatność, odczuwają potrzebę życia we własnym domu, a zarazem oczekują wsparcia w zadbaniu i zagospodarowaniu przestrzeni.

Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasta, cenisz sobie prywatność, poszukujesz bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do tworzenia wraz ze swoimi bliskimi domu – domy w zabudowie szeregowej spełnią Twoje oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo inwestycje ulokowane na terenie Białegostoku i bliskich obrzeży. W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji, każde pytanie i wątpliwość stanowi dla nas niezwykłą wartość. Zapraszamy do kontaktu!

Autor: Joanna Sakowicz

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej