Opinions: 11

Sylwia Gronek

Doradca ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 11

(11 opinii)
 1. Karolina Owczarek
  7 lutego 2022

  Pani Sylwia to jedna z milszych osób jakie poznałam, każde jej działanie prowadzone jest ze spokojem.
  Pomimo przedłużającej się procedury kredytowej u kupującej, cały czas zapewniała o trzymaniu ręki na pulsie.

 2. Jacek Owczarek
  10 lutego 2022

  Bardzo profesjonalne podejście do tematu, bezproblemowa sprzedaż mieszkania, olbrzymie zaangażowanie, fachowość , terminowość, punktualność. Firma i osoba godna polecenia. Serdecznie dziękujemy Renata i Jacek Owczarek.

 3. Maria Gajda
  10 lutego 2022

  Gorąco polecamy współpracę p. Sylwią. Zaangażowana w 100%, bardzo profesjonalna. Stały, przemiły kontakt na każdym etapie. Bezproblemowa sprzedaż mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Teraz pora coś kupić – nie wyobrażamy sobie inaczej, jak tylko z panią Sylwią.

 4. Marcin Jóźwiak
  10 lutego 2022

  Jestem wręcz szczęśliwy z pracy Pani Sylwii
  Perfekcyjna praca jeszcze raz mega dzieki i widm z kim mam współpracować na najbliższe inwestycje

 5. Piotr Pawlisiak
  10 lutego 2022

  Rewelacja ! Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwia. Od samego poczatku do konca w pełni profesjonalne podejscie. Staly kontakt, zanagazowanie i cierpliwość dużo cierpliwości.

 6. Karolina Konieczna
  26 lipca 2022

  Polecam współpracę z przesympatyczną Panią Sylwią. Do każdego tematu podchodzi profesjonalnie. Wysłucha, doradzi i pomoże w każdej sytuacji. Zawsze w kontakcie. Oby takich pośredników więcej. Dziękujemy

 7. Ewelina
  21 sierpnia 2022

  23.05 pani Sylwia zadzwoniła, gdy w zamieściłam w internecie ogłoszenie o sprzedaży mieszkania; 7.06 podpisałyśmy umowę współpracy; 19.08 mieszkanie zostało sprzedane – szybko, dobrze, z satysfakcją dla obu stron. POLECAM!

 8. Joanna
  24 sierpnia 2022

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Sylwią .Pełen profesjonalizm i szybka realizacja zlecenia .Widać duże zaangażowanie w prace ,którą wykonuje z pasją.Polecam wszystkim ,pewnie jeszcze nie raz skorzystam z usług pani Sylwii.

 9. Salih Mert Öztürk
  13 marca 2023

  Pani Sylwia z pełnym profesjonalizmem podchodzi do klienta.Bardzo dobry kontakt to był mój pierwszy raz gdy korzystałem z takiej usługi i ciszę się, że trafiłem na takiego specjalistę.Jako obcokrajowiec nie do końca rozumiałem wszystkie dokumenty a Pani Sylwia wszystko jasno ze mną omówiła.Z całego serca polecam.

 10. Volodymyr
  17 marca 2023

  Zakup mieszkania z Panią Sylwią to sama przyjemność. Świetna atmosfera i profesjonalizm. Wszystkie dokumenty dopilnowane, my genialnie zaopiekowani, wręcz prowadzeni za rękę przez wszystkie etapy. Bardzo dziękujemy za pomoc, uśmiech i co najważniejsze, pokazanie nam wyjątkowego miejsca, które stało się Naszym nowym domem. Gorąco polecam współpracę z Panią Sylwią!

 11. Angelika
  5 czerwca 2023

  Z Panią Sylwią miałam przyjemność współpracować już nie pierwszy raz i z reką na sercu jest to osoba godna polecenia. Z rzetelnością podchodzi do każdego zlecenia, cechuje ją punktualność, kontaktowość i ogromne zaangażowanie. Szczerze polecam

Dodaj opinię

Ocena