Oddział Express House we Wrocławiu jest najmłodszym oddziałem marki EH w Polsce.

Powstał w styczniu, a swoją działalność rozpoczął w lutym 2022r.

W 2022r. będziemy stawiać na prężny rozwój biura, powiększanie Zespołu i budowę naszej pozycji na rynku.

Cieszy mnie to, że omawiamy kwestie swoich klientów, nieruchomości, telefonów itp. razem w całym gronie na zasadzie burzy mózgów. Dzięki temu znamy dobrze swoje „tematy” i często razem możemy znaleźć wyjście z sytuacji czy też sposób rozwiązania danego problemu, na który natrafiliśmy. Praca zespołowa jest naszym mocnym punktem, dużo się dzięki temu uczymy.

Zależy nam na: doskonaleniu siebie, poszerzaniu i aktualizowaniu swojej wiedzy, zdobywaniu nowych doświadczeń i przede wszystkim na kompleksowej obsłudze naszych klientów w jak najlepszy sposób, tak aby zobaczyć uśmiech na ich twarzy po udanej transakcji. Praca pośrednika w znaczeniu wąskim to głównie doprowadzanie do skojarzenia stron. Natomiast aby nazywać się doradcą potrzeba zdecydowanie czegoś więcej. Właśnie to chcemy zapewniać naszym klientom – nie jakoś tylko jakość. Jeśli chcesz przekonać się jak to u nas wygląda, zapraszam na kawę do naszego biura. – Marcin Pisarczyk.

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej