Lubelska Rodzina Express House powstała dziesięć lat temu. Od samego początku działalności naszym celem jest fachowe doradztwo w szeroko pojętej dziedzinie nieruchomości. Najważniejszymi wartościami jakie wyznajemy poza profesjonalizmem jest zaangażowanie, uczciwość oraz lojalność wobec naszych Klientów. Wartości wszystkim znane, ale w obecnym tempie życia nie wszędzie zaszczepione. Nasi partnerzy biznesowi- poczynając od dużych przedsiębiorstw poszukujących miejsca pod swój biznes, inwestorów nieruchomościowych, rodziny, po studentów szukających mieszkań do wynajęcia- niezależnie od ich oczekiwań, znaleźli u Nas czas na rozmowę, analizę potrzeb a co najważniejsze- odpowiednią nieruchomość.

Jeżeli cenicie wartości opisane powyżej, jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie dla Was bezstresową czystą przyjemnością i wielką przygodą!

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej