Ścisłe centrum, róg Lipowej i Grochowej

Lokal | Sprzedaż | Białystok, Centrum, ul. Grochowa

450 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Cena za m2
20 454 PLN
Powierzchnia
22 m2
Piętro
Parter / 2
Liczba pięter
2
Numer oferty
459/4158/OLS

Opis

Unikalna okazja inwestycyjna! Twoja przestrzeń do kreacji!

Zapraszamy do odkrycia potencjału tego urokliwego lokalu użytkowego, który stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne.

To doskonała inwestycja dla osób marzących o własnym biznesie, otwierających nową działalność handlową, usługową lub niewielką gastronomię w sercu Białegostoku, w prestiżowej dzielnicy Centrum.

Niewątpliwym atutem jest wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń, z pięknym naturalnym światłem wpadającym do lokalu.

Na łącznej powierzchni 22m2 znajdują się się dwa pomieszczenia na dwóch poziomach, tworząc warunki do swobodnej ekspresji Twoich pomysłów. Dodatkowo, stworzono także wydzieloną część socjalną, aby zapewnić komfort pracy.

Lokal usytuowany na parterze gwarantuje łatwy dostęp zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Wysokość lokalu, sięgająca 2.5 metra tworzy przytulne i przyjemne wrażenie wystarczającej przestrzeni.

Przez okna wychodzące na południe można cieszyć się naturalnym światłem przez większość dnia, co dodatkowo podnosi walory tego miejsca.

Jest to również doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, ze względu na bliskość linii autobusowych nr 2, 5 oraz 10. To oznacza, że Twój lokal będzie zawsze łatwo dostępny dla klientów z różnych części miasta.

Warto dodać, że lokal posiada wejście od ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność Twojego biznesu oraz przyciąga potencjalnych klientów. Dodatkowo, ciąg pieszy w okolicy sprzyja ruchowi pieszym, co może przyczynić się do jeszcze większej liczby odwiedzających.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skorzystaj z szansy na stworzenie swojego wymarzonego miejsca biznesowego w samym sercu Białegostoku.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć potencjał, jaki ten lokal ma do zaoferowania.
Dodatkowe informacje

Światłowód
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Karol Rudek

Karol Rudek

Ekspert ds. nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM