Opinions: 5

Dawid Kwiatkowski

Doradca ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 5

(5 opinii)
 1. Anna
  15 września 2022

  Pan Dawid Kwiatkowski jest bardzo wszechstronnym i nadzwyczaj kompetentnym doradcą ds. nieruchomosci.
  Jest bardzo pomocny, również w sprawach notarialnych i urzędniczych, i można na nim zawsze polegać; ma Indywidualne podejście do klienta oraz duże doświadczenie w zawodzie; dysponuje rozległą wiedzą, a także posiada doskonałą znajomość lokalnego rynku nieruchomości.
  Pan Dawid potrafił odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania (których było dużo po wieloletnim pobycie za granicą) i uniknąć czekania w kolejkach. Bardzo go polecamy!

 2. Christian
  19 września 2022

  Herr Kwiatkowski hat uns sehr professionell und kompetent als Makler betreut. Durch seine gewissenhafte Arbeit hat er mein Vertrauen schnell gewonnen und uns durch den gesamten Kaufprozess perfekt begleitet. Ich kann Herrn Kwiatkowski mit gutem Gewissen weiter empfehlen!!

 3. Jacek
  10 stycznia 2023

  Sympatyczny, pełen taktu i zrozumienia doradca, który idealnie dobrał dom do moich potrzeb i oczekiwań. Z pełnym profesjonalizmem załatwił wszystkie niezbędne formalności dzięki czemu nie musiałem martwić się niczym prócz własną przeprowadzką. Serdecznie polecam!

 4. Kamil
  12 lipca 2023

  Współpracując z Panem Dawidem, czuliśmy się pewnie i komfortowo na każdym etapie procesu zakupu mieszkania. Jego doświadczenie, zaangażowanie i przemyślane porady przyczyniły się do sukcesu całego przedsięwzięcia. Gorąco polecamy Pana Dawida jako godnego zaufania i skutecznego specjalistę.

 5. Joanna
  24 sierpnia 2023

  Ogromna rekomendacja dla Pana Dawida!
  Chciałbym z całego serca polecić Pana Dawida wszystkim poszukującym profesjonalnego wsparcia w zakupie i wynajmie nieruchomości. Jego zaangażowanie i wiedza w dziedzinie nieruchomości są absolutnie imponujące.
  Pan Dawid nie tylko pomógł mi w znalezieniu idealnego mieszkania, ale również przewodniczył mi przez cały proces zakupu w sposób, który sprawił, że czułam się pewnie i komfortowo. Jego umiejętność słuchania i zrozumienia moich potrzeb była niesamowita, co zaowocowało znalezieniem nieruchomości, która idealnie pasowała do moich oczekiwań.
  Ale to nie koniec. Po udanym zakupie Pan Dawid nadal był przy mnie, oferując wsparcie i doradztwo w procesie wynajmu mojego mieszkania. Jego profesjonalizm był widoczny na każdym etapie – od przygotowania ogłoszenia po wybór odpowiednich najemców. Był w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, co uczyniło cały proces wyjątkowo płynnym.
  Jego zaangażowanie w pracę, dbałość o szczegóły i zdolność do nawiązania trwałej relacji z klientem naprawdę wyróżniają go spośród innych agentów nieruchomości. Jestem niezmiernie wdzięczna za całą jego pomoc i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości usług, które świadczył.
  Jeśli szukasz profesjonalnego i zaufanego partnera w dziedzinie nieruchomości, to zdecydowanie polecam Pana Dawida. Jego oddanie wobec klienta oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości z pewnością zakończą każdą transakcję sukcesem. Dziękuję!

Dodaj opinię

Ocena