Dlaczego to nie jest zwykła franczyza?

Robimy to, co inni tylko lepiej!

Zapraszamy Cię do współtworzenia i rozwijania sieci Express House, a nie do kupienia wyłącznie pakietu rozwiązań bez wsparcia i analizy, czy w danym regionie ten model się sprawdza. To model biznesowy, w którym budujemy i wygrywamy wspólnie.

Dlaczego Express House
to franczyza inna niż wszystkie?

Razem, w ramach silnej marki możemy konkurować, wyznaczać zasady etyki zawodu oraz wspólnie zagospodarować większy kawałek rynku nieruchomosci. Jest to korzyść, którą trudno zrealizować w ramach innych współprac. Proponujemy Tobie współtworzenie Express House!

KNOW – HOW

Przekażemy Ci nasze know-how oraz popartą wieloletnim doświadczeniem, sprawdzoną w praktyce na kilku firmach, koncepcję biznesową przystosowaną do zmiennych warunków otoczenia rynkowego. Strategię wypracowaliśmy z ekspertami zewnętrznymi, przy użyciu symulacji zmiennych oraz z uwzględnieniem ryzyk. Procesy zaś są zoptymalizowane i przystosowane do szybkiego wdrożenia i zastosowania w praktyce. 

BACK OFFICE

Zmiany i rozwój są przyjemniejsze, gdy masz właściwe wsparcie.Proponujemy wsparcie nie tylko na start! Od
początku procesu, poprzez przejście do Express House i na każdym etapie budowania Twojego sukcesu. W pełni
poświęcisz swój czas nieruchomościom, a my zajmiemy się resztą. Oprócz dostępu do platform, aktualizowanych
na bieżąco dokumentów, umów i procedur otrzymasz również support menedżerski.

NARZĘDZIA

Oszczędzaj na narzędziach nawet 30 000 zł rocznie! Korzystaj z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku w
expresowy i prosty sposób. Dedykowany CRM, współpraca z najlepszymi portalami, programy i narzędzia, które
sprawią, że w łatwy sposób możesz konkurować w swoim regionie – to tylko część tego, co mamy do zaoferowania.
Jak się pracuje, mając takie rozwiązania? Chętnie Ci pokażemy!

MARKETING

podbijanie i wyróżnianie ofert to już nie Twoje zmartwienie – wypromujemy nieruchomości za Ciebie! Każdy rynek
jest inny, dlatego najpierw zrobimy analizę regionu i konkurencji, dopiero później wybierzemy wspólnie strategię
marketingową dla Twojego biura. Odkryjemy w czym się najlepiej czujesz, jakie są Twoje możliwości, jakiego
wsparcia potrzebujesz, no i najważniejsze- jak się wyróżnić w Twoim regionie i ściągnąć klientów!

Co powiesz na elastyczne pakiety?

Partner

Jeżeli chcesz być samodzielnym ekspertem i liczyć na nasze wsparcie w każdej sytuacji.

MultiPartner

Jeżeli chcesz prowadzić biuro i budować zespół według sprawdzonego know-how.

MultiPartner Premium

To oferta dla najbardziej wymagających menedżerów biur, którzy potrzebują rozwiązań premium.

Najczęściej zadawane pytania

Marek Szubzda “Nie proponujemy sprzedaży know-how. Zapraszamy Cię do dołączenia silnej marki Express House i współtworzenia jej. Oznacza to, że będziemy Cię wspierać przez cały czas (narzędzia, szkolenia, zoptymalizowane procesy), zadbamy o to, aby Twoje biuro było konkurencyjne w regionie (analizy, marketing lokalny), będziesz razem z nami rozwijać tę sieć (pasja, rola, rozwój).”

Przemysław Smalkowski: “początek to 100-dniowy onboarding plus dostęp do platformy szkoleniowej i materiały, szkolenie menedżerskie, szkolenie z marketingu. A w miarę rozwoju dalsze szkolenia, nie chcemy dać tylko początkowego szkolenia, chcemy mieć stały kontakt i dbać o rozwój. Szkolenia są wewnętrzne i zewnętrzne, przygotowane przez nas i przez ekspertów zewnętrznych, online i offline. Również przewidujemy szkolenia pod zamówienia-tutaj zależy wszystko od potrzeb, których z chęcią wysłuchamy podczas spotkania.”

Krzysztof Dąbrowski: “Wiele firm działa na oślep, nie analizując, nie patrzą szerzej. Rozumiemy, że brak czasu, zasobów lub pieniędzy, by wynająć ekspertów, hamuje wiele biur, by wejść poziom wyżej. Działamy w branży nieruchomości 12 lat, prowadzimy 4 firmy i kilka oddziałów biur. Potrzebowaliśmy zoptymalizowanych procesów i strategii, aby firmy były odporne na zmiany rynkowe i, aby wykorzystywały luki strategiczne, by budować przewagi. Zainwestowaliśmy dużo czasu i pieniędzy, aby wspólnie z zewnętrznymi ekspertami stworzyć plan na opłacalną konsolidację rynku. Przede wszystkim nasza strategia jest aktualna i przewiduje różne scenariusze.”

Piotr Kurzawa: “to jeden z naszych zoptymalizowanych obszarów. Możemy Cię wyszkolić lub możesz zlecić nam ten obszar. W obydwóch przypadkach zapewniamy kompleksową obsługą-budowanie zespołu zaczynamy od analizy rynku i person oraz kilku innych ważnych aspektów.”

Przemysław Smalkowski: “często bywa tak, że marketing dotyczy wyłącznie głównej siedziby. U nas jest inaczej! Ponadto nie dajemy gotowego szablonu. Najpierw ekspert zewnętrzny zrobi analizę Twojego regionu. Później opracuje strategię wspólnie z ekspertem od komunikacji Dorotą Dwornik.”

Marek Szubzda: “Szkolenia to tylko część naszego wsparcia. Oferujemy support menedżerski, wsparcie techniczne, prawne i marketingowe. Pomożemy też przy wdrażaniu różnych procesów.”

Piotr Kurzawa: “Napisz do nas przez formularz na górze strony i umów się na spotkanie. To będzie świetna okazja, by poznać się i przedstawić Ci szczegóły naszej oferty.”

Masz pytania?

Chcesz, abyśmy dokładnie przedstawili Ci ofertę? Porozmawiajmy!

Piotr Kurzawa

✆ 696 355 035

Marek Szubzda

✆ 696 355 040

Formularz Kontaktowy

Poznaj naszą ofertę

    Administratorem danych osobowych jest Express House Real Estate z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej