Oddział w Bielsko-Białej to miejsce, gdzie profesjonalizm i doskonała atmosfera współpracy są priorytetem. Dla naszych klientów to gwarancja pełnego komfortu, ponieważ oferujemy kompleksową obsługę – począwszy od doradztwa inwestycyjnego, obejmującego szeroki wachlarz możliwości, od krótkoterminowego do długoterminowego najmu, aż po inwestycje zagraniczne. Zapewniamy również szybką i opłacalną sprzedaż nieruchomości, obejmującą mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne.

Nasz zespół jest profesjonalnie przeszkolony, a jako sieć biur posiadamy większy zasięg i więcej możliwości oraz wsparcie ekspertów m.in. z dziedziny prawa, podatków, czy marketingu. To wszystko wpływa na skuteczność każdej transakcji. Każdy klient otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie, które pozwala mu wracać do nas z nowymi tematami i nieruchomościami, a także polecać nas dalej. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych transakcji po najlepszych cenach, eliminując stres i skracając czas kupna, sprzedaży, czy wynajmu nieruchomości- taki jest właśnie nasz sposób działania w Express House. Zapraszamy serdecznie!

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej