Nagrody Lider Nieruchomości 2019 rozdane

W poniedziałek 20 maja w podwarszawskim Serocku rozdano nagrody Lider Nieruchomości 2019. Przyznano 18 nagród, wybierając Liderów Nieruchomości Otodom dla każdego województwa, Lidera Nieruchomości Otodom dla biura prowadzącego działalność ogólnopolską oraz Lidera Nieruchomości Otodom Pośrednika Roku 2019. Ten prestiżowy tytuł, najlepszego biura nieruchomości w województwie podlaskim, otrzymało Express House Nieruchomości.

Laureaci konkursu zostali wyłonieniu w rozbudowanej, trzyetapowej procedurze.

W pierwszym etapie do konkursu zgłaszały się biura nieruchomości, które musiały wypełnić specjalną ankietę, w której pytano między innymi o liczbę transakcji, ofert i pracowników biura w 2018 roku. Ankiety przeanalizowała niezależna agencja badawcza IQS, wyliczając przy tym odpowiednie wskaźniki. Spełniają one kryteria mierzalnych, wiarygodnych, sprawdzonych oraz obiektywnych, czyli niezależnych i niewynikających z jakiejkolwiek indywidualnej opinii oraz adekwatnych dla branży nieruchomości.

W drugim etapie serwis Otodom udostępnił agencji badawczej IQS dane z 2018 roku generowane z systemu obsługi ogłoszeń Otodom. Posłużyły do oceny pracy biur nieruchomości i zawierały informacje o jakości ogłoszeń zamieszczanych przez biura. Tutaj sprawdzono np. czy oferty były ilustrowane zdjęciami i jakim cieszyły się zainteresowaniem gości serwisu Otodom.

Do trzeciego etapu wybrano 48 biur nieruchomości (po 3 biura z każdego województwa), które osiągnęły najlepsze wyniki w pierwszym i drugim etapie oraz biura ogólnopolskie startujące w konkursie. Poddano je badaniu w oparciu o metodologię Mystery Shopper (Tajemniczy Klient). Przeprowadzono je metodą CATI (ang. Computer-Assisted Telphone Interview), czyli wywiadu telefonicznego wspomaganego komputerowo. Dla każdego biura przeprowadzono trzykrotny audyt, co pozwoliło sprawdzić, jak wygląda codzienna obsługa klienta w biurach nieruchomości.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że to jak pracujemy, jakimi wartościami się kierujemy, działa i zostało docenione. Jednocześnie jest to niesamowite wyzwanie, gdyż nie wyobrażamy sobie, abyśmy nie powalczyli o ponowne zwycięstwo w kolejnych edycjach konkursu. Na naszym „celowniku” będzie też zdobycie Lidera w kategorii ogólnopolskiej. Będzie to wymagało od nas ciężkiej pracy, ale wierzymy, że jest to w naszym zasięgu!

Autor: Piotr Kurzawa

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej