Częściowo zabudowana działka rolna

Działka | Sprzedaż | Polubicze Wiejskie

1 350 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
36 PLN
Pow. działki
3,72 Ha
Pow. działki - jednostka
ha
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
970/4158/OGS

Opis

Częściowo zabudowana działka rolna

Na sprzedaż częściowo zabudowana nieruchomość rolna gruntowa o powierzchni 3,7202 ha, znajdująca się we wsi Polubicze Wiejskie (województwo lubelskie, powiat bialski).
W skład nieruchomości wchodzą dwie działki (nr 74/1 i 74/2) tworzące jeden areał rolny o nieregularnym kształcie, częściowo zabudowany budynkami mieszkalnymi oraz budynkami gospodarczymi wykorzystywanymi na cele komercyjne.
Dojazd do działek od zachodu, tj. z asfaltowej drogi gminnej, 500m od drogi krajowej nr 63. Spora część działki 74/1 jest utwardzona kostką brukową i płytami betonowymi (place manewrowe, wewnętrzne drogi dojazdowe).
Działka 74/1 położona w terenach usług komercyjnych (symbol 1U), a 74/2 położona w terenach rolnych (symbol 1UR).
Teren jest częściowo ogrodzony.
Dostępne media: w zasięgu energia elektryczna i wodociąg gminny,  na działce szczelny zbiornik na nieczystości.

Teren na działce 74/1 ma charakter zorganizowanego przedsiębiorstwa handlowo-usługowego obsługi rolnictwa.
Działka 74/2 (teren rolny) jest użytkowana rolniczo, ma dużą powierzchnię (2 ha) oraz zwarty kształt. Jest równa i płaska. Ewidencja gruntów: użytki orne klasy IIIb, Iva, Ivb.

Zabudowa:

1) Drewniany, wolnostojący budynek mieszkalny z 1967 roku. Powierzchnia zabudowy: 84,28m2. Średni stan techniczny. Zamieszkany, służebność osobista polegająca na użytkowaniu domu mieszkalnego.

2) Budynek gospodarczo-magazynowy z wiatą o powierzchni 109 m2, kryty blachą trapezową. Średni stan techniczny. Powierzchnia zabudowy: 141,38 m2. Służebność osobista polegająca na użytkowaniu 1/4 obory. Konstrukcja tradycyjna murowana; fundamenty żelbetowe monolityczne; ściany zewnętrzne i działowe z cegły silikatowej; dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty blachą trapezową; rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej; posadzki betonowe; stolarka okienna i ślusarka - wrota z blachy profilowanej; do malowania użyta farba wapienna; instalacje: elektryczna i siłowa.

3) Budynek gospodarczo-magazynowy w średnim stanie technicznym. Powierzchnia zabudowy: 155,99 m2. Służebność osobista polegająca na użytkowaniu 1/4 stodoły. Konstrukcja tradycyjna murowana; fundamenty żelbetowe monolityczne; ściany zewnętrzne i działowe z cegły silikatowej; dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty blachą trapezową; rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej; posadzki betonowe; stolarka okienna i ślusarka - wrota z blachy profilowanej; do malowania użyta farba wapienna; instalacje: elektryczna i siłowa.

4) Budynek gospodarczo-magazynowy w dobrym stanie technicznym. Powierzchnia zabudowy: 230,52 m2. Konstrukcja tradycyjna murowana; fundamenty żelbetowe monolityczne; ściany zewnętrzne i działowe z cegły silikatowej; dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty blachą trapezową; rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej; posadzki betonowe; stolarka okienna i ślusarka - wrota z blachy profilowanej; do malowania użyta farba wapienna; instalacje: elektryczna i siłowa.

5) Budynek usługowo magazynowy handlowy z 2009 roku, w najlepszym stanie technicznym. Powierzchnia zabudowy: 117 m2. Konstrukcja tradycyjna murowana; fundamenty żelbetowe monolityczne; ściany zewnętrzne i działowe z bloczków belitowych; dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, pokryty blacho-dachówką; rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej; posadzki betonowe z ociepleniem, wyłożone gresem i terakotą; stolarka okienna i ślusarka - okna typowe, drzwi aluminiowe, wrota z blachy profilowanej; do malowania użyta farba emulsyjna; instalacje: elektryczna, wodociągowa z sieci gminnej, kanalizacja do szczelnego zbiornika na działce.

6) Budynek magazynowy z 2012 roku, w najlepszym stanie technicznym. Do budynku przylegają dwie wiaty o konstrukcji stalowej. Powierzchnia zabudowy: 507,16 m2. Konstrukcja stalowa w układzie słupowo-ryglowym; fundamenty żelbetowe monolityczne; ściany zewnętrzne i działowe murowane z bloczków i częściowo z płyt warstwowych; część budynku jest ocieplona, przystosowana do utrzymania regulowanego mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń; dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy pokryty blachą trapezową; rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej; posadzki betonowe z ociepleniem, wyłożone gresem i terakotą; stolarka okienna i ślusarka - okna typowe, drzwi aluminiowe, wrota z blachy profilowanej; do malowania użyta farba emulsyjna.

Łączna powierzchnia zabudowy: 1076,72 m2.
Najbliższe miasta: Parczew, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska (oddalone o ok 35 km).

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Częściowe
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny usług
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM