Przyszłościowa działka 15,6a przy ul. Folwarcznej

Działka | Sprzedaż | Lublin, Węglin Południowy, ul. Folwarczna

495 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
495 000 PLN
Cena za m2
316 PLN
Pow. działki
1 562 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
1011/4158/OGS

Opis

Atrakcyjna działka na sprzedaż – Idealna pod inwestycje gospodarcze z funkcją mieszkaniową AG/M4

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem na teren aktywności gospodarczej z towarzyszącą funkcją mieszkaniową (AG/M4). Ta uniwersalna nieruchomość stanowi idealną okazję dla inwestorów pragnących rozwijać działalność w takich obszarach jak średnia i drobna wytwórczość, rzemiosło produkcyjne, warsztaty naprawcze i remontowe, zaplecze techniczne budownictwa, składy, magazyny, hurtownie oraz urządzenia obsługi technicznej.

Kluczowe cechy:
- Działka ma nieregularny kształt (zbliżony do prostokąta) o powierzchni 15,62 ar.
- Znajduje się w Lublinie przy ul. Folwarcznej (dzielnica Węglin Południowy).
- Numer działki: 1255/3.
- Wymiary działki po obrysie: około 63 x 32 x 56 x 26 m.
- Działka jest nieogrodzona.
- Dostępne media: na sąsiedniej działce dociągnięta skrzynka elektryczna. 
- Dojazd do działki: droga polna. W przyszłości od północy powstanie droga miejska (teren został już wykupiony przez miasto: działka 1255/1).
- Wzdłuż zachodniej granicy służebność przejazdu i przechodu (o szerokości 2,5m) dla działki nr 1255/4.
- W odległości ok. 100m od działki przebiega linia kolejowa (w kierunku południowym).

Atuty:
- Bliskość zieleni: w najbliższym otoczeniu działki znajduje się piękny, kameralny wąwóz lessowy przy ul. Węglinek (jeden z ostatnich w Lublinie) - jest to idealne miejsce na wyciszający spacer wśród natury! Oprócz tego, świetnym miejscem na spacer jest także Stary Gaj.
- Strategiczna (przyszłościowa) lokalizacja: Idealne miejsce dla inwestorów ceniących łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz kluczowych szlaków komunikacyjnych - w przyszłości powstanie przy działce droga publiczna.
- Wielofunkcyjność: możliwość realizacji projektów obejmujących zarówno działalność gospodarczą, jak i funkcję mieszkaniową, z zachowaniem równowagi między oboma aspektami.
- Elastyczność zagospodarowania: Ustalona nieprzekraczalna linia zabudowy mieszkaniowej oraz układ podziałów wewnętrznych, z możliwością korekty zgodnie z potrzebami inwestycji.
- Dopasowanie do potrzeb: Możliwość lokalizacji dodatkowych obiektów infrastruktury technicznej i innych urządzeń niezbędnych dla pełnej funkcjonalności inwestycji.

Odległość od centrum miasta: 8 km (Śródmieście), od al. Kraśnickiej: 1,4 km.

Komunikacja: najbliższy przystanek komunikacji miejskiej w odległości pieszej 15 minut od działki - przystanki Konopnica kościół 01 i 02.

W zasięgu spaceru pieszego usługi na osiedlu Węglinek (Żabka, Stokrotka, piekarnia, cukiernia, itp.)

Nieruchomość ta jest nie tylko doskonałą okazją inwestycyjną, ale również oferuje przestrzeń dla tych, którzy pragną połączyć miejsce pracy z domem. Zainteresowanym zapewniamy wgląd w całą zgromadzoną dokumentację.

Nie przegap tej unikalnej możliwości stworzenia przestrzeni, która spełni Twoje oczekiwania biznesowe oraz domowe. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie!

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny wielofunkcyjne
Dostępne w okolicy
Park, Las, Szkoła, Przedszkole
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Autobus

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM