Działka budowlana z widokiem na pasmo gór

Działka | Sprzedaż | Jaworze, ul. Ustronna

642 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
642 000 PLN
Cena za m2
600 PLN
Pow. działki
1 069 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
991/4158/OGS

Opis

Na sprzedaż działka budowlana w Jaworzu przy ulicy Ustronnej o powierzchni 1069m2
Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze.

Działka jest widokowa, płaska z dojazdem drogą publiczną asfaltową, poprzez drogę wewnętrzną dojazdową, utwardzoną oraz drogę prywatną należącą do działki która jest w ofercie.

Działka jest uzbrojona; prąd, woda, gaz, kanalizacja są w bliskiej odległości kilku metrów. Zlokalizowana jest w obszarze niskiej zabudowy jednorodzinnej i terenów niezabudowanych z dużą ilością zieleni i malowniczymi widokami na pasma gór.

Jeśli szukasz dobrze usytuowanej, nasłonecznionej działki pod budowę swojego domu w komfortowej odległości od sąsiedztwa ta działka jest dla Ciebie.

Nieruchomość jest też dobrą okazją dla inwestora, ponieważ działki w tej okolicy są bardzo popularne, a ich ceny stale rosną ze względu na fakt iż Jaworze od XIX wieku było uzdrowiskiem a klimat jest leczniczy.

W ramach usługi pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji, odpowiadamy za komfort przy Państwa transakcji oraz bezpieczeństwo na każdym etapie procesu sprzedaży/kupna. Zajmujemy się pomocą w dopełnieniu formalności wiążących ze zbyciem lub nabyciem nieruchomości. Z przyjemnością przekażemy Państwu kontakt do naszego eksperta finansowego, który indywidualnie dobierze dla Państwa najlepszą ofertę kredytową.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dominika Gamdzyk
Ekspert ds. nieruchomości i kierownik biura Bielsko-Biała
Express House Real Estate
tel. 509 924 894

Dodatkowe informacje

Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Dostępne w okolicy
Park, Góry, Przedszkole, Las, Restauracja, Szkoła, Żłobek, Sklep, Kościół, Zabudowa niska
Droga dojazdowa
Utwardzona

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM