Wyjątkowa nieruchomość na Pogórzu Kaczawskim

Dom | Sprzedaż | Męcinka

1 400 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 000 PLN
Cena za m2
17 500 PLN
Powierzchnia
80 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Pow. działki
17 400 m2
Numer oferty
1629/4158/ODS

Opis

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość dla miłośników slow life, życia blisko natury i z dala od sąsiadów! Ogromny potencjał biznesowy (np. camper park, pole namiotowe, glamping, farma, warsztaty tematyczne itp). Działka położona w gminie Męcinka, w malowniczej i cichej okolicy, z łatwym dostępem do rynku pracy (np. jaworska i złotoryjska strefa ekonomiczna w promieniu 15km).

Działka o powierzchni 17400m2, na której znajdują się: dom wolnostojący drewniano - murowany (80m2), wolnostojący garaż/pracownia o powierzchni 80m2, zadaszona altana, murowany grill, prywatny zarybiony staw (karp i lin), las, strumyk.

Dom został zbudowany w 2001 roku, a w 2021 przeszedł remont.

Na powierzchni 80m2 znajdują się (salon z kominkiem - rozprowadzone ciepło do wszystkich pokoi), kuchnia, 3 pokoje, łazienka.
Ciepła woda z junkersa zasilanego butlą gazową. Na działce znajduje się szambo trzykomorowe, woda z sieci gminnej. Wokół domu Właściciel wykonał ścieżki oraz oświetlenie zewnętrzne zarówno domku, jak i ogrodu. 

Na działce znajduje się wolnostojący, murowany garaż połączony z przestrzenią biurową / pokojem. Przyszłemu Właścicielowi może służyć jako pracownia / garaż / magazyn na narzędzia ogrodowe etc. Garaż ogrzewany dodatkowym kominkiem, wyposażony w zasilanie trójfazowe.
Obok garażu znajduje się budynek, który został już częściowo rozebrany. Właściciel posiada projekt budowlany, który można wykorzystać do postawienia domu w miejscu tego rozebranego.
Na działce dodatkowe możliwości stwarza zarybiony i ogrodzony prywatny staw. Strumyk, który biegnie wzdłuż działki daje możliwości zasilania stawu wodą. 

W ogrodzie, przy stawie i wśród zieleni znajduje się zadaszona altana wraz z murowanym grillem, co daje dodatkowe możliwości relaksu w bliskości natury. 

Do nieruchomości doprowadzony jest światłowód oraz monitoring.

Sama miejscowość położona jest w zaciszu i na pozór z dala "od cywilizacji", bo bliskość do miast umożliwia możliwości zarobkowe:
- Jelenia Góra 30 min
- Złotoryja 10min
- Legnica 30min
- Jawor 15min
- Wrocław 60min

We wsi znajdują się 3 ośrodki agroturystyczne, sklep, szkoła, kościół, trasy rowerowe (single track), Park Krajobrazowy Chełmy, Czartowska skała, Wąwóz Myśliborski, wieże widokowe, zamki, winnice. Świetna baza wypadowa dla turysty. Jesienią raj dla grzybiarzy (kozaki, maślaki, podgrzybki, prawdziwki). 

Miejsce wolne od Natury 2000.  Możliwość podziału i przekształcenia części terenu na działki budowlane.

Oferta idealna dla ludzi zmęczonych miejskim pędem, którzy chcą prowadzić nietuzinkowy styl życia, oczekują wyciszenia, życia blisko natury, czy możliwości prowadzenia własnego biznesu.

Dodatkowe informacje

Materiał
Mieszany
Kształt działki
Nieregularny
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Dostępne w okolicy
Góry, Rzeka, Las
Droga dojazdowa
Polna droga
Ujęcie wody
Miejska
Ciepła woda
Inne
Kanalizacja
Szambo - ekologiczne

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Katarzyna Hajdun

Katarzyna Hajdun

Doradca ds. nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM