Opinions: 0

Wojciech Goniewicz

Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż
Pokaż więcej Wszystkie ogłoszenia zostały wczytane

Liczba opinii: 7

(7 opinii)
 1. Krystyna Huk
  8 lutego 2022

  Pragnę wyrazić podziękowanie za pomoc przy zakupie mieszkania panu Wojciechowi Goniewiczowi doradcy ds. nieruchomości „Express House” w Lublinie. Wspomnę, że mieszkania poszukiwałam od kilku tygodniu oglądając oferty przedstawiane w wielu pośrednictwach w Lublinie. Natomiast po przedstawieniu swoich warunków nabycia mieszkania panu Wojciechowi, udało się za pierwszym razem dokonać trafnej transakcji. Za okazaną skuteczną i taktowną pomoc bardzo dziękuję.
  Z poważaniem,

 2. Agnieszka Bartosiewicz
  8 lutego 2022

  Pod koniec 2013 roku podjęłam współpracę przy sprzedaży mieszkania korzystając z usług doradcy ds. nieruchomości Wojciecha Goniewicza z firmy ExpressHouse.
  Współpraca z panem Wojciechem Goniewiczem przebiegła wzorcowo, jest osobą sumienną, uczciwą, dotrzymuje umówionych terminów, chętnie doradza, ale nie narzuca swojego zdania.
  Mieszkanie zostało sprzedane szybko i w satysfakcjonującej dla mnie cenie.
  Podczas sprzedaży nieruchomości byłam na bieżąco informowana o prowadzonych działaniach oraz wynikach prezentacji, a ustalenia jakie podejmowałam były wykonywane dokładnie i zgodnie z moimi intencjami. Bardzo doceniam inicjatywę i rolę doradczą Pana Wojciecha Goniewicza, przy jednoczesnym szanowaniu mojej woli i decyzji jako zleceniodawcy.
  Z pełną odpowiedzialność mogę polecić Pana Wojciecha Goniewicza. W przyszłości jeśli będzie taka potrzeba chętnie skorzystam z usług firmy ExpressHouse.

  Z poważaniem,

 3. Iwona i Dariusz Mackiewicz
  8 lutego 2022

  Gorąco polecam Biuro Nieruchomości ExpressHouse w Lublinie. Zakup mieszkania za pośrednictwem tego biura odbył się bardzo sprawnie. Chcemy podziękować P. Wojciechowi Goniewiczowi za pomoc przy załatwianiu wszelkich urzędowych formalności jak i przygotowaniu protokołu przekazania mieszkania. Pan Wojciech jest osobą sumienną, wzbudzającą zaufanie i bardzo zaangażowaną w pracę. Współpraca z tym Panem była wielką przyjemnością.

 4. Tadeusz Ostrowski
  8 lutego 2022

  Chcę bardzo serdecznie podziękować Panu Wojciechowi Goniewiczowi za pełną pomoc oraz fachowe doradztwo przy kupnie mieszkania. Współpraca z Panem Wojciechem była bardzo owocna, Pan Wojciech w moim imieniu wynegocjował korzystną cenę za mieszkanie oraz był w pełni dyspozycyjny za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Pozdrawiam. Lublin, 24.04.2015.

 5. Danuta Chylińska
  8 lutego 2022

  Dziękuje za profesjonalną rzetelną usługę i pełną kompetencje przy sprzedaży i kupnie mieszkania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Wojciechem Goniewiczem
  Będę polecać znajomym Wasze Biuro.

 6. Anna Janiszewska
  8 lutego 2022

  Chciałabym Panu Wojciechowi Goniewiczowi serdecznie podziękować za szybkie i pozytywne załatwienie sprawy sprzedaży mieszkania. Współpraca z Panem ( chodź szybka i treściwa) była bardzo owocna za co jeszcze raz w imieniu swoim i brata bardzo dziękuje.

 7. Grzegorz Skubisz
  8 lutego 2022

  Bardzo polecam, pełen profesjonalizm. Najlepszy agent w Lublinie.

Dodaj opinię

Ocena