Opinions: 11

Margot Jaruga

Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 11

(11 opinii)
 1. Piotr
  22 stycznia 2023

  Z pomocą Pani Margot udało się zakupić wymarzoną nieruchomość.
  Transakcja nie była łatwa, obie strony miały swoje obawy i oczekiwania, ale ostatecznie udało się zakończyć ją powodzeniem.
  Pani Magot wykazała się wielkim zaangażowaniem, dyspozycyjnością i cierpliwością.
  Gorąco polecam!

 2. Zbyszek
  26 stycznia 2023

  Nie będę oceniał całej firmy, bo dla mnie Express House to Margot Jaruga, która pośredniczyła ostatnio w sprzedaży naszej działki, mieszkania oraz w kupnie domu. Pani Margot jest jak wulkan, pełna energii, całkowicie zaangażowana w sprawę, dociekliwa (w kwestiach prawnych) i nieufna wobec „pięknych’ obietnic niczym Tommy Lee Jones w „Ściganym”. Pełen profesjonalizm.

 3. Magda
  26 stycznia 2023

  Sprzedaż mieszkania z Margot to była czysta przyjemność. Przez cały proces zostaliśmy przeprowadzeni dosłownie “za rączkę”. Homesteging, który zaprojektowała i zrealizowała Margot, nie tylko zaskakująco wręcz poprawił wygląd naszej nieruchomości, ale również znacząco podniósł jej wartość! A już straciliśmy nadzieję, że uda nam się sprzedać mieszkanie w tych trudnych czasach. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy kupować/sprzedawać jakąkolwiek nieruchomość, na pewno skorzystamy z pomocy właśnie tego pośrednika. Niesamowita energia, pełen profesjonalizm i niezwykłe zaangażowanie! =-) Dziękujemy Margot!

 4. Michał
  26 stycznia 2023

  Pełen profesjonalizm i niezwykla wrażliwość na nasze potrzeby. Sprzedawaliśmy nasze mieszkanie z Panią Margot, która zapewniła nam bezproblemowe przejście przez cały proces, zebrała całą niezbędną dokumentację, doskonale negocjowała i wspierała nas na każdym etapie przedsięwzięcia. Polecamy z całego serca!

 5. Paulina
  26 stycznia 2023

  Najlepsza dziewczyna od nieruchomości na świecie:)
  Margot udało się w krótkim czasie spiąć sprzedaż naszego mieszkania, które było obciążone hipoteką (sprzedaż podczas pierwszej prezentacji) oraz kupno wymarzonego domu. Według właściciela tego domu udało nam się go kupić tylko dzięki zdolnością Margot ponieważ miał na ten dom też innych kupujących.
  Podczas każdej transakcji to Margot była osobą, która stresowała się za nas zdejmując z nas ciężar negocjacji i papierologii. Poza tym jej podejście do ludzi jest niesamowite.
  No i polubiły ją moje psy, a szczególnie jeden jest bardzo nieufny i nie do każdego przychodzi na kolanka na pierwszym spotkaniu 🙂
  Polecam w całego serducha ❤️

 6. Gosia
  30 stycznia 2023

  Generalnie, przyznam szczerze, ze nie lubie wspolpracy z agencjami. Ale odkad poznalismy Margot wiedzielismy ze jesli ktos ma nam pomoc w sprzedazy to tylko ona. Fantastyczna i ubogacajaca wspolpraca. Margot sprawila ze czulismy sie zaopiekowani i pewni ze wszystko co zrobic mozna i trzeba- jest zrobione. A nawet wiecej. Absolutnie polecam ta pania kazdemu kto chce dokonac zakupu/sprzedazy. Margot to ucielesnienie slow: jesi pracujesz z pasja to to nie jest twoja praca. I wlasnie dlatego sprzedaz naszego domu byla przygoda

 7. Michał
  16 lutego 2023

  Od pierwszej rozmowy wiedziałem, że Margot to jest właściwa osoba. Jej energia i plan na sprzedaż mieszkania okazały się strzałem w „10”. Po wystawieniu ogłoszenia miałem kilkadziesiąt telefonów od innych ale nikt nie przedstawił tak szczegółowego planu sprzedaży.
  Ogłoszenie przygotowane przez Margot było bardzo zachęcające. Dekoracje, zdjęcia i spacer 360 zrobiły robotę. Cały proces wraz z odświeżeniem łazienki (jej pomysł i projekt) trwał ok. 2 miesięcy co przy ograniczonym popycie na mieszkania uważam za świetny rezultat.

 8. Inna
  2 marca 2023

  Many thanks to Ms.Margot for her professional approach to work. We had a very good experience of cooperation. With her help, we quickly found a nice apartment that we loved.

 9. Wojtek
  13 marca 2023

  Udało się szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie i to za dobrą cenę w ciężkich czasach. Wszystkie dokumenty i zaświadczenia sprawnie ogarnięte przez Panią Margot. Ode mnie 5 gwiazdek!!!

 10. Ada
  23 kwietnia 2023

  Dziękuję za profesjonalne i pełne entuzjazmu przeprowadzenie przez cały proces zakupu wymarzonej nieruchomości! Pani Margot jest pasjonatką, która przeprowadza przez transakcję opiekując się obiema stronami umowy. Do tej pory byliśmy bardzo sceptycznie nastawieni do pośredników, ale teraz się to odmieniło. Współpraca z takim profesjonalistą, kochającym swoją pracę, to prawdziwa przyjemność! Z czystym sumieniem – POLECAMY!

 11. Aleksander
  28 sierpnia 2023

  Pełen profesjonalizm! Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Kupiłem mieszkanie z pomocą pani Margot – wszystko przebiegło super i bez problemów !

Dodaj opinię

Ocena