Opinions: 3

Izabela Wołyniec-Sobczak

Doradca ds. nieruchomości
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 3

(3 opinie)
 1. Katarzyna P.
  22 grudnia 2022

  Serdeczna i pełna energii, zaangażowana w swoją pracę. Oddając Pani Izabeli mieszkanie na sprzedaż czułam, że moje mieszkanie jest zaopiekowane w najlepszy sposób. Umie doradzić, negocjuje, pilnuje terminów, szybko załatwia dokumenty. Jeśli potrzebujesz sprzedać swoje mieszkanie czy dom, będziesz w dobrych rękach!

 2. Bronisława
  22 lutego 2023

  Dzięki pani Izabeli znaleźliśmy nasze wymarzone mieszkanie.

  Spotkaliśmy się po raz pierwszy w innym mieszkaniu, które Pani reprezentowała. Jako przedstawiciel sprzedającego była nienatrętna, ale bardzo dokładna. Kiedy zorientowała się, że mieszkanie nie jest dla nas odpowiednie, zapytała o nasze potrzeby i jeszcze tego samego dnia przesłała kilka bardzo dobrych ofert. Skończyło się na tym, że kupiliśmy jedno z tych mieszkań.

  Jako przedstawiciel kupującego, pani Izabela jest bardzo pomocna i wspierająca. Poważnie traktuje absolutnie wszystkie pytania, dotyczące mieszkania. Doskonale robi dokładnie to, czego można oczekiwać od pośrednika: nawiązuje kontakt ze stroną sprzedającą, notariuszem, spółdzielnią itp. Proces zakupu był tak komfortowy, jak to tylko możliwe. Szczerze polecam.

 3. Arleta Pranz
  24 lutego 2023

  Bardzo polecam p. Izabelę! Pomogła nam wycenić sprzedawane mieszkanie, wyjaśniła jak przebiega proces sprzedaży, jakie dokumenty niezbędne, zaświadczenia, umowa przedwstępna jak wygląda i jakie musi mieć zapisy aby każda strona była zabezpieczona, super!
  Fachowość i cierpliwość i do tego bardzo miła osoba. Dzięki jej wiedzy bardzo szybko poszła sprzedaż i sprzedaliśmy w dobrej cenie. Polecamy współpracę!

Dodaj opinię

Ocena