Opinions: 10

Anna Pawęzka

Kierownik Oddziału
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 10

(10 opinii)
 1. Marta Sokołowska
  9 lutego 2022

  Pani Ania pomogła nam w szybkiej sprzedaży mieszkania, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Szczególnie doceniałam to, że p. Ania utrzymywała z nami stały kontakt podczas procesu sprzedaży, informowała na bieżąco o zainteresowaniu mieszkaniem. Po prostu wszystko kompleksowo zorganizowała, dzięki czemu my nie musieliśmy się o nic martwić. Warto dodać, że p. Ania to nie tylko profesjonalista w tym, co robi, ale również niezwykle miła osoba, z którą z przyjemnością się współpracuje. Polecam szczerze!

 2. Jacek Szymański
  9 lutego 2022

  Pani Ania pomagała nam przy zakupie nieruchomości w Poznaniu. Od pierwszego spotkania współpraca z panią Anią należała do bardzo udanych. Wszystkie trudności, wątpliwości związane z kupnem mieszkania, przestają martwić czy stresować, bo na pomoc, wiedzę, fachową radę można było ze strony Pani Ani zawsze liczyć. Dzisiaj ceni się osoby, które są zaangażowane całym sercem w to co robą i Pani Ania na pewno do tych osób należy.
  Profesjonalna, sympatyczna, znająca się na swojej pracy. Z pełnym przekonaniem oceniam pracę Pani Ani na celujący i zachęcam do współpracy.

 3. Joanna Starosta
  9 lutego 2022

  Bardzo dziękujemy za miłą współpracę. Pani Ania jest bardzo miłą i ciepłą osobą, bardzo cierpliwą i wytrwałą. Opieka nad klientem jest na wysokim poziomie, Pani Ania zawsze służy pomocą i radą. Pełen profesjonalizm!

 4. Tomasz Bojarczuk
  9 lutego 2022

  Pani Ania jest kompetentną i sympatyczną osobą. Dokonywaliśmy pierwszego zakupu nieruchomości i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Anią. Bardzo dobry kontakt, zaangażowana w swoją pracę. Polecamy! Bardzo dziękujemy za współpracę 🙂

 5. Igor Podsadecki
  9 lutego 2022

  Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Anią ,która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!

 6. Kamil
  23 sierpnia 2022

  Pani Anna profesjonalnie i bardzo sprawnie przeprowadziła nas poprzez proces wynajmu – serdecznie polecamy! 🙂

 7. Zbigniew
  28 września 2022

  Za pośrednictwem Pani Ani wynajmowaliśmy (jako właściciele) mieszkanie. Współpraca była bardzo sympatyczna, chociaż krótka – już po kilku dniach transakcja została sfinalizowana.
  Pani Ania okazała się osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną i kompetentną; podziwiałem również wykonane przez nią zdjęcia oferowanego mieszkania, które umieściła w internecie. I co również ważne jest bardzo sumienna i punktualna przy umawianiu spotkań. Mogę polecić szczerze współpracę z nią.

 8. Edyta
  4 października 2022

  Pani Ania jest wyjątkowo kompetentną i przy tym przemiłą osobą. Pomagała nam przy sprzedaży mieszkania w Warszawie. Dużo cennych uwag, wsparcie w każdym momencie procesu, błyskawiczna dostępność i odpowiedzi czyniły współpracę szybką i (na ile to możliwe przy sprzedaży) łatwą i przyjemną. Bardzo ważne było także widoczne doświadczenie i wiedza pani Ani, dzięki czemu przy trudniejszych pytaniach i wątpliwościach nie miałam wątpliwości w tym, by zaufać otrzymanej odpowiedzi. Dziękuję bardzo za współpracę!

 9. Paweł
  21 lipca 2023

  Pani Ania w sposób profesjonalny przeprowadziła cały proces sprzedaży mojego mieszkania i to w ustalonym wcześniej przedziale czasowym!
  Jest osobą kompetentną, bardzo dobrze się orientuje w aktualnej sytuacji rynkowej i potrafi podpowiedzieć, jaką przyjąć strategię sprzedaży.
  Jest również osobą bardzo miłą i empatyczną, a zarazem konkretną i asertywną. Angażuje się we współpracę, pozostaje w kontakcie i potrafi sprawnie zorganizować wszelkie formalności.
  Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę!
  Polecam Panią Anię każdemu, kto chce sprzedać lub kupić dla siebie nieruchomość.

 10. Michał
  27 lipca 2023

  Dzięki Pani Ani moja transakcja przebiegła bezproblemowo. Bardzo polecam.

Dodaj opinię

Ocena