Opinions: 8

Anna Pawęzka

Kierownik Oddziału
Telefon: (+48) 696 355 039 (+48) 696 355 *** pokaż

Liczba opinii: 8

(8 opinii)
 1. Marta Sokołowska
  9 lutego 2022

  Pani Ania pomogła nam w szybkiej sprzedaży mieszkania, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Szczególnie doceniałam to, że p. Ania utrzymywała z nami stały kontakt podczas procesu sprzedaży, informowała na bieżąco o zainteresowaniu mieszkaniem. Po prostu wszystko kompleksowo zorganizowała, dzięki czemu my nie musieliśmy się o nic martwić. Warto dodać, że p. Ania to nie tylko profesjonalista w tym, co robi, ale również niezwykle miła osoba, z którą z przyjemnością się współpracuje. Polecam szczerze!

 2. Jacek Szymański
  9 lutego 2022

  Pani Ania pomagała nam przy zakupie nieruchomości w Poznaniu. Od pierwszego spotkania współpraca z panią Anią należała do bardzo udanych. Wszystkie trudności, wątpliwości związane z kupnem mieszkania, przestają martwić czy stresować, bo na pomoc, wiedzę, fachową radę można było ze strony Pani Ani zawsze liczyć. Dzisiaj ceni się osoby, które są zaangażowane całym sercem w to co robą i Pani Ania na pewno do tych osób należy.
  Profesjonalna, sympatyczna, znająca się na swojej pracy. Z pełnym przekonaniem oceniam pracę Pani Ani na celujący i zachęcam do współpracy.

 3. Joanna Starosta
  9 lutego 2022

  Bardzo dziękujemy za miłą współpracę. Pani Ania jest bardzo miłą i ciepłą osobą, bardzo cierpliwą i wytrwałą. Opieka nad klientem jest na wysokim poziomie, Pani Ania zawsze służy pomocą i radą. Pełen profesjonalizm!

 4. Tomasz Bojarczuk
  9 lutego 2022

  Pani Ania jest kompetentną i sympatyczną osobą. Dokonywaliśmy pierwszego zakupu nieruchomości i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Anią. Bardzo dobry kontakt, zaangażowana w swoją pracę. Polecamy! Bardzo dziękujemy za współpracę 🙂

 5. Igor Podsadecki
  9 lutego 2022

  Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Anią ,która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!

 6. Kamil
  23 sierpnia 2022

  Pani Anna profesjonalnie i bardzo sprawnie przeprowadziła nas poprzez proces wynajmu – serdecznie polecamy! 🙂

 7. Zbigniew
  28 września 2022

  Za pośrednictwem Pani Ani wynajmowaliśmy (jako właściciele) mieszkanie. Współpraca była bardzo sympatyczna, chociaż krótka – już po kilku dniach transakcja została sfinalizowana.
  Pani Ania okazała się osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną i kompetentną; podziwiałem również wykonane przez nią zdjęcia oferowanego mieszkania, które umieściła w internecie. I co również ważne jest bardzo sumienna i punktualna przy umawianiu spotkań. Mogę polecić szczerze współpracę z nią.

 8. Edyta
  4 października 2022

  Pani Ania jest wyjątkowo kompetentną i przy tym przemiłą osobą. Pomagała nam przy sprzedaży mieszkania w Warszawie. Dużo cennych uwag, wsparcie w każdym momencie procesu, błyskawiczna dostępność i odpowiedzi czyniły współpracę szybką i (na ile to możliwe przy sprzedaży) łatwą i przyjemną. Bardzo ważne było także widoczne doświadczenie i wiedza pani Ani, dzięki czemu przy trudniejszych pytaniach i wątpliwościach nie miałam wątpliwości w tym, by zaufać otrzymanej odpowiedzi. Dziękuję bardzo za współpracę!

Dodaj opinię

Ocena