Przestronny lokal na wynajem Sławinek

Tylko u nas
3 600

Szczegóły

56.03 zł/m2

Informacje

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu w stanie deweloperskim, który znajduje się blisko centrum miasta. To doskonała okazja do wynajęcia przestrzeni o powierzchni 64,25 m² w nowoczesnym budynku, który zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych, aby dostosować go do Państwa potrzeb i wizji.

Lokalizacja:
Lokal usytuowany jest na ul. Baśniowej. W zaledwie kilka minut pieszo znajdują się przystanki Generała Zajączka oraz Nałęczowska (linie komunikacji: 3., 12., 33., 37., 42., 57., 151., 155., 158., 18., 20., 30., 37.). Na przeciwko budynku znajdują się stanowiska bezpłatnego parkingu.

Możliwości Dla Najemcy:
Lokal nadaje się idealnie na biuro, gabinet lekarski, salon kosmetyczny/fryzjerski, czy też inny rodzaj działalności usługowej lub handlowej. 

Warunki Wynajmu:
Cena wynajmu: 3600+VAT PLN
Okres najmu: minimum 3 lata
Opłaty eksploatacyjne: 939 PLN (w tym ujęte: centralne ogrzewanie, usługi komunalne, podatek od nieruchomości, fundusz remontowy, ubezpieczenie budynku, inne koszty eksploatacji, koszty ogólne, konserwacje, energia elektryczna wspólna, woda do celów gospodarczych, opłata stała)
Kaucja zabezpieczająca: 3600 PLN

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą wynajmu lub mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i umówić się na prezentację lokalu.

Polska Lubelskie Lublin Kolonia Sławinek Baśniowa

Udogodnienia

  • Winda

Napisz pierwszą opinię: “Przestronny lokal na wynajem Sławinek”

Ocena