Lokal z chłodniami i magazynami, działka 11a

Tylko u nas
2 400 000

Szczegóły

 • Wielkość działki:
  1100 m2
 • Cena m2:
  3000 zł/m2
 • Rok budowy:
  2018
 • Przeznaczenie:
 • Rynek:
 • Numer oferty:
  97/4158/OOS
1100 m2
3000 zł/m2

Informacje

*Lokal usługowo-biurowy z chłodniami i magazynami 800m2, działka 11ha*
*Funkcjonalny, nowoczesny lokal użytkowy na terenach przemysłowo-usługowych “NOWE CENTRUM”*

Przedmiotem oferty jest lokal biurowo-usługowy znajdujący się w Janowie Lubelskim 80km od Lublina w pobliżu drogi krajowej nr 19. Bliskość trasy szybkiego ruchu pomiędzy Lublinem, a Rzeszowem powoduję, iż nieruchomość znajduję się świetnej lokalizacji umożliwiającej prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczych, gastronomicznych, biurowych czy handlowo-usługowych.

Obiekt jest doskonale usytuowany względem innych zabudowań. Prezentowana nieruchomość położona jest w 2-gim rzędzie zabudowy. Sąsiedztwo to budynek Urzędu Skarbowego, Sanepidu, Lokalu Gastronomicznego oraz zabudowa handlowo-usługowa.

Opisywana nieruchomość składa się z:
– działki budowlanej o powierzchni 0,11 ha zabudowana budynkiem biurowo-socjalnym murowanym z poddaszem użytkowym o pow. użyt. 180,00 m2
– murowany budynek tzw. dyżurka o pow. zab. 56,00 m2 wraz z osobnym pomieszczeniem -kotłownia
– garaż o pow. użyt. 36,00 m2
– wiata stalowa o pow. zab. 168,00 m2 z dwoma komorami chłodniczymi typu mroźnie o pow. zab. 56,00 m2 i o pow. zab. 42,00 m2 oraz rampa załadowczo-wyładowcza, w tylnej części agregaty chłodnicze
– zespół komór chłodniczych pokrytych dachem o konstrukcji stalowej krytym blachą o pow. zab. 360,00 m2, na zapleczu agregaty chłodnicze

Na powierzchni parterowej 100 m2 znajdują się (pomieszczenie obsługi klienta, 2 pomieszczenia, łazienka z wc, pomieszczenie socjalne). Na poddaszu o pow. 80 m2 możliwość zaadaptowania danej przestrzeni pod biuro bądź mieszkanie.

Do lokalu biurowo-usługowego przynależy budynek gospodarczy typu “dyżurka” o pow. zab. 56 m2. W budynku znajduje się: pomieszczenie dyżurnego, socjalne, kotłownia z piecem c.o. i zadaszenie na materiał opałowy.

Do obiektu przynależy: garaż, parking dla pracowników/klientów, plac utwardzony/manewrowy.

Działka w całości utwardzona nawierzchnią betonową z bramą oddzielającą pomieszczenia z komorami chłodniczymi od budynku dyżurki i budynku biurowo-socjalnego. Działka w części ogrodzona ogrodzeniem z prefabrykowanych elementów betonowych, jednym z boków przylega do zabudowy handlowo-usługowej i jednym do drogi wewnętrznej. Podejścia do chłodni utwardzone i wyłożone ceramiką.

Dostępne media:
 -wodociągowa
– kanalizacyjna
– ogrzewanie podłogowe
– energia elektryczna
– piec tradycyjny
– przyłącze  2 x 70 KW
– telefon bezprzewodowy + linia telefoniczna
– internet od operatora Polsat Cyfrowy
– piec gazowy dwufunkcyjny  (2015 r.)
– sterowanie temperaturą (bud. Biurowy)
– alarm
– 8 agregatów
– 2 przyłącza prądowe + 2 systemy pomiarowe
-siła

Polska Lubelskie Janów Lubelski

Udogodnienia

 • Garaż/Miejsca parkingowe

Napisz pierwszą opinię: “Lokal z chłodniami i magazynami, działka 11a”

Ocena