*Nowoczesny magazyn * różne powierzchnie *

112 000

Szczegóły

 • Cena m2:
  14 zł/m2
 • Rok budowy:
  2008
 • Przeznaczenie:
 • Rynek:
 • Numer oferty:
  78/4158/OHW
14 zł/m2

Informacje

* Hala magazynowa * Swarzędz – Jasin * powierzchnia wydzielana wg potrzeb najemcy * produkcja i logistyka * blisko A2 i S5 *

Na wynajem nowoczesna przestrzeń magazynowa o powierzchni 8 000 m2 (ponadto 1200 m2 powierzchni biurowej, rozłożona po 400 m2 na 3 moduły). Cała przestrzeń możliwa na wynajem to 35 000 m2. Zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy, po zaakceptowaniu projektu, wynajmujący wydzieli dogodny metraż hali na magazynowanie, produkcję, bądź pod logistykę . Minimalny możliwy do wydzielenia metraż to 3 000 m2 (przy braku konieczności wydzielenia pełnej ściany 4 000 m2).

Cena za metr powierzchni magazynowej: 3,30 EUR/m2, powierzchni biurowej: 9,50 EUR. Wskazana cena może ulec zmianie w zależności od projektu przedstawionego przez najemcę oraz planowanej powierzchni najmu.

W pobliżu znajduje się autostrada A2 oraz drogi ekspresowe S5, 92.

Na pierwszej kondygnacji budynku, znajduje się przestrzeń magazynowa, na drugiej biurowo – socjalna.

Wysokość całkowita w części magazynowej wynosi 10 m.

Na całej powierzchni hali, znajdują się 24 rampy załadunkowe oraz 4 bramy na poziomie ‘0’.

Nośność posadzki zapewnia obciążenie równomierne min. 5t/m2.

Przy wjeździe na teren hali znajduje się portiernia ze szlabanem wjazdowym. Na wskazanym terenie jest plac manewrowy dla samochodów ciężarowych, miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Podjazdy do bram znajdują się na poziomie 0.

Cena wskazanych 5 miejsc parkingowych zawiera się w czynszu najmu. Istnieje możliwość najmu, większej liczby miejsc, w zależności od potrzeb najemcy.

Przydział mocy energii elektrycznej: bez ograniczeń (w tym 8 MW z własnych źródeł). Ponadto na terenie obiektu znajduje się: monitoring zewnętrzny, alarm, sieć komputerowa, świetliki, klapy dymowe wentylacja, dwustronne zasilanie.

Istnieje możliwość dostosowania rozwiązań pod konkretnego najemcę.

Dostępne od zaraz. Wskazany minimalny czas najmu 36 miesięcy pozostaje do negocjacji.

Przed prezentacją, proszę na e-maila: joanna.szlaga@expresshouse.pl, złożyć zapytanie ofertowe, zawierające oczekiwane parametry hali..

Polska Wielkopolskie Jasin Rabowicka

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Ochrona

Napisz pierwszą opinię: “*Nowoczesny magazyn * różne powierzchnie *”

Ocena