Inwestycja niedaleko Łomży – Stwórz własny biznes

Tylko u nas
3 150 000

Szczegóły

6428.57 zł/m2

Informacje

Zapraszam na prezentację budynku handlowo – usługowego, położonego w miejscowości Nowogród, 12 km od Łomży, 27km od Ostrołęki. 

Miejsce, w którym można kontynuować działalność gastronomiczną lub korzystać z działalności usługowej, handlowej lub produkcyjnej.

Na sprzedaż cała inwestycja wraz z budynkami (działka o pow. 2972m2 oraz dodatkowo 2400m2 dzierżawione od miasta). Możliwość wjazdu na posesję z dwóch stron.

Na działce o pow. powierzchni 3000m2 znajduje się:

Budynek murowany, podpiwniczony, o pow. zabudowy 490m2. Nieruchomość została gruntownie przebudowana po 2000 roku. 

Na dwóch kondygnacjach znajdują się:

Parter: Sala bankietowa wraz z zapleczem gastronomicznym i kuchnią, trzy sypialnie dla gości, łazienki, część socjalna, szatnia. Wysokość lokalu ponad 3m.

Piętro: Stan deweloperski – możliwość zaaranżowania według własnych potrzeb. Aktualnie pełni funkcję magazynową.

Wyjście z tyłu budynku prowadzi do dużej wiaty/altany, gdzie jest potencjał na zorganizowanie pod gołym niebem grilla, ogniska lub innych imprez okolicznościowych. Sala (wyposażona w zaplecze i łazienki) pomieści ponad 150 osób pod zadaszeniem. 

W najbliższej okolicy są prowadzone działalności usługowe i produkcyjne. Dodatkowo obok nieruchomości co weekendy odbywa się targowisko miejskie. 

Dostępne media: wodociąg, prąd, siła w kilku miejscach, kanalizacja.

Instalacje: Monitoring, klimatyzacja, wentylacja grawitacyjna, ogrzewanie piecem na pellet, rozprowadzony system oświetlenia ogrodu.

Podana cena sprzedaży jest ceną brutto.

Możliwość wynajmu działki wraz z nieruchomością. Koszt najmu całej inwestycji: 15 000 PLN + opłaty licznikowe wg zużycia

Polska Podlaskie Nowogród Miastkowska

Udogodnienia

  • Alarm
  • Garaż/Miejsca parkingowe
  • Klimatyzacja
  • Monitoring
  • Ochrona

Napisz pierwszą opinię: “Inwestycja niedaleko Łomży – Stwórz własny biznes”

Ocena