Idealne na biura / działalność medyczną / usługi

Tylko u nas
11 999

Szczegóły

65.82 zł/m2

Informacje

*** 8 niezależnych pokoi z łazienką *** Korytarz wewnętrzny*** Winda ***
Przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 183 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze nowoczesnego pięciopiętrowego apartamentowca, położonego przy ulicy Waszyngtona w Centrum Białegostoku.
Na powierzchnię nieruchomości składa się osiem niezależnych pokoi ` łazienkami oraz wewnętrzny korytarz i część socjalna.
Obecnie nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia najmu krótkoterminowego. Wejście do każdego z pokoi z przestronnego holu. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w zdalną kontrolę dostępu i elektroniczne zamki na kod. Obiekt jest monitorowany.
Wysokość lokalu: 380 cm
Widok na: wewnętrzne patio oraz na skwer przed budynkiem.
Okna wychodzące na: południowy-zachód i północny-wschód.
Wyposażenie oferowane w cenie (zależnie od potrzeb najemcy): pełne wyposażenie apartamentów (łóżka, szafy, biurka, krzesła, wyposażenie kuchni, pralko – suszarka, lodówki w pokojach, monitoring wewnętrzny), zabudowa hallu.
Komunikacja: linie autobusowe nr 3, 6, 16, 17, 19, 26, 27, 29, 104, N3.
Dostępne media: prąd, internet.
Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie kompleksu szpitali i dużego centrum medycznego oraz licznych restauracji, sklepów, salonów piękności i innych usługi. Lokal można w pełni przystosować do działalności medycznej lub innej usługowej (na koszt najemcy).

Polska Podlaskie Białystok Centrum Jerzego Waszyngtona

Udogodnienia

  • Monitoring
  • Ochrona
  • Winda

Napisz pierwszą opinię: “Idealne na biura / działalność medyczną / usługi”

Ocena