Działka pod zabudowę jednorodzinną

295 000

Szczegóły

2782 m2
106.04 zł/m2

Informacje

* Wybuduj swój dom lub 5 domów inwestycyjnie, a może 4 bliźniaki *

Wyjątkowa oferta! Posiadamy dwie działki rolne w kształcie prostokąta w malowniczej wsi Krynice, gmina Dobrzyniewo Duże. Ta okazja to prawdziwa gratka dla osób poszukujących miejsca pod jednorodzinną zabudowę lub atrakcyjną inwestycję. Powierzchnia działki wynosi 2782 m2, dając wiele możliwości aranżacyjnych. Czy wiesz, że istnieje także opcja uzyskania warunków zabudowy na pięć domów jednorodzinnych lub nawet cztery do pięciu bliźniaków?

Ta nieruchomość posiada dojazd z dwóch stron, gwarantując wygodę i łatwość korzystania. Wymiary działki to około 22,5 metra szerokości na 128 metrów długości

Podłączenie mediów takich jak woda oraz prąd nie stanowi żadnego problemu.

Dojazd do działki jest niezwykle wygodny, ponieważ prowadzi przez asfaltową drogę. Co więcej, lokalizacja tej wsi to prawdziwa perełka. Znajduje się ona zaledwie około 10 kilometrów od granicy Białegostoku, co zapewnia doskonałą komunikację z miastem. Dojazd samochodem na prezentacje z ulicy Legionowej zajmie zaledwie 20 minut, a dodatkowo możesz skorzystać z autobusu miejskiego lub autobusu szkolnego, który zapewni wygodny transport dzieci do pobliskiej szkoły w Dobrzyniewie Dużym.

Podstawowe zakupy możesz z łatwością zrealizować w lokalnym sklepie spożywczym, natomiast w drodze z pracy do domu, masz dostęp do większych marketów, takich jak Biedronka, Auchan czy Lewiatan.

Jednak to nie wszystko! Nie możemy zapomnieć o pięknych widokach, jakie oferuje ta okolica. Wspaniałe łąki i lasy są znakomitym miejscem do relaksu i cieszenia się bliskością natury. To raj dla miłośników spokoju i urokliwych pejzaży.

Ludzie chcą tu mieszkać! Opinie naszych klientów: 

“Wspaniała okolica do zamieszkania z rodzina, dziećmi. Bardzo blisko las, piękne łąki na spacery. Codzienne widoki z okna jak marzenie. Nie trzeba nawet po zakupy jeździć do miasta, okoliczne sklepy są bardzo dobrze zaopatrzone, a nawet 1 otwarty w niedzielę i święta 🙂 Sam dojazd do pracy do ścisłego centrum zajmuje max 20 minut. Serdecznie polecam!”

Nie przegap tej okazji! 

Polska Podlaskie Krynice

Napisz pierwszą opinię: “Działka pod zabudowę jednorodzinną”

Ocena