Możliwość zamiany na mieszkanie w Poznaniu

Tylko u nas
530 000

Szczegóły

Dom
Łazienki: 2
420 m2
5100.57 zł/m2

Informacje

*Segment domu jednorodzinnego dwulokalowego z możliwością zamiany na mieszkanie w Poznaniu*

Dom samowystarczalny energetycznie, zapraszam do zapoznania się ze spacerem 3d.

Kupujący nie płaci podatku PCC!

Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym dostępem do miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Osiedle, na którym znajduje się ta nieruchomość, jest ciche i zaciszne, a zarazem sąsiedztwo drogi ekspresowej S5 oraz autostrady A2 sprawia, że dojazd w każdy zakątek Poznania jest szybki i przyjemny.

Dom znajduję się w miejscowości Trzek, został zbudowany w grudniu 2021 roku i jest gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 101,51 m2, a działka do wyłącznego użytkowania ma powierzchnię 420 m2. Na terenie działki znajdują się 2 miejsca postojowe oraz taras, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość dobudowania garażu.

Dom jest samowystarczalny energetycznie dzięki zainstalowanej instalacji fotowoltaicznej o mocy 7 kWp oraz wyposażony w pompę ciepła, co zapewnia komfort i oszczędności. 

Wirtualny spacer 3d przedstawia możliwą aranżacje wykończenia lokalu.

Układ pomieszczeń na dwóch poziomach domu zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Na parterze znajduje się:
* salon – 24,69 m2
* kuchnia – 8,45 m2
* pomieszczenie gospodarcze – 6,90 m2
* łazienka – 3,09 m2
* korytarz – 6,62 m2
* klatka schodowa – 1,89 m2
* wiatrołap – 2,4 m2

Na piętrze znajdują się:
* trzy pokoje – 7,92 m2; 9,40 m2; 22,54 m2 z możliwością podzielenia największego na 2 mniejsze 
* łazienka – 4,44 m2
* korytarz – 5,57 m2

Standard wykończenia lokalu jest na poziomie deweloperskim, co oznacza, że wszystkie pomieszczenia są gotowe do aranżacji według indywidualnych preferencji kupującego.
Dom został wyposażony w ogrzewanie podłogowe, termostaty w każdym z pomieszczeń, mogą być regulowane za pomocą aplikacji w telefonie. Rozprowadzona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, do budynku został doprowadzony światłowód. W celu poczucia większego bezpieczeństwa został zamontowany alarm. Okna PCV z roletami elektrycznymi. Na przodzie budynku znajduje się brama elektryczna z furtką.
 
W SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ LOKALU
znajdują się szczegółowe informacje dotyczące materiałów oraz rozwiązań zastosowanych podczas budowy. Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się.

Pobliskie miejscowości zapewniają pełną infrastrukturę w postaci sklepów, przychodni, restauracji, szkól itd. W razie potrzeby szybkich zakupów w niedalekiej odległości znajduje się supermarket Dino.

STAN PRAWNY: Pełna własność z wydzieloną Księgą Wieczystą oraz udział w gruncie.

Jeśli szukają Państwo przestronnego i nowoczesnego domu, w którym będą mogli cieszyć się komfortem i oszczędnościami, to ta nieruchomość jest idealna dla Państwa!

Zachęcam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Polska Wielkopolskie Trzek Lipowa

Udogodnienia

  • Alarm
  • Garaż/Miejsca parkingowe

Napisz pierwszą opinię: “Możliwość zamiany na mieszkanie w Poznaniu”

Ocena