Bliźniak z czterema garażami, duża działka

Tylko u nas
1 350 000

Szczegóły

 • Liczba pokoi:
  4
 • Wielkość działki:
  1284 m2
 • Powierzchnia:
  221 m2
 • Cena m2:
  6108.6 zł/m2
 • Rok budowy:
  2008
 • Rodzaj kuchni:
 • Rodzaj ogrzewania:
 • Ujęcie wody:
 • Rynek:
 • Numer oferty:
  1548/4158/ODS
Dom
Łazienki: 2
1284 m2
6108.6 zł/m2

Informacje

Przedstawiamy do sprzedaży piękny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu, ulica Leżajska na osiedlu Pokrzywno.

Dom oferuje przestronne pomieszczenia o powierzchni całkowitej 221 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 1 284 m2. Ogrodzona działka z dwoma automatycznymi bramami wjazdowymi o szerokości 3,5 m zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Budynek posiada wbudowany w bryłę garaż z szeroką na 270 cm automatyczną bramą umożliwiającą komfortowe parkowanie większych samochodów.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest osobny budynek garażowy o powierzchni 88 m2 znajdujący się na tyłach działki, z wybrukowanym dojazdem prowadzącym z drugiej bramy wjazdowej. Budynek posiada dwie bramy automatyczne i jedną ręczną, każda o szerokości 300 cm, które pomieszczą 4 samochody w tym jednego busa, a dodatkowe piąte miejsce znajduje się pod wiatą.

Lokalizacja nieruchomości umożliwia dogodne połączenie z innymi częściami miasta dzięki bliskości ulicy Bolesława Krzywoustego oraz autostrady A2. Czas dojazdu do Ronda Rataje wynosi około 10 minut samochodem, a do centrum dojedziemy w niespełna 20 minut.

Dom składa się z dwóch kondygnacji – parteru oraz poddasza.
Na parterze otwarta aranżacja tworzy harmonijną strefę dzienną. Uwagę przyciąga przestronny salon o powierzchni 33,1 m2, który zapewnia obfitość miejsca do relaksu i spędzania czasu wolnego. Dwustronny kominek z płaszczem wodnym dodaje wnętrzu uroku. Salon posiada również wyjście na taras o powierzchni około 55 m2, zapewniając idealne miejsce na spotkania towarzyskie i przyjęcia pod gołym niebem.

Obok salonu znajduje się jadalnia o powierzchni 15,6 m2, z dostępem do drugiej strony kominka dodającego przytulności i ciepłej atmosfery podczas rodzinnych posiłków. Jadalnia ma także bezpośrednie wyjście na zadaszoną część tarasu, umożliwiającą przyjemne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu.

Otwarta na jadalnie i przestronna kuchnia o powierzchni 10,9 m2 zachęca do wspólnego przygotowywania posiłków i ucztowania.

Wszystkie te pomieszczenia połączone są w spójną całość z korytarzem o powierzchni 23,2 m2, który dodatkowo wzbogaca wrażenie otwartej przestrzeni. Na korytarzu znajduje się wejście do łazienki o powierzchni 7,5 m2, z której wejdziemy do garażu (26,4 m2) i dalej do kotłowni (8 m2), a także schody na drugą kondygnację domu.

Na poddaszu znajdują się 3 pokoje o powierzchniach 24 m2, 18,1 m2 oraz 26,3 m2. Na tym poziomie znajduje się również dodatkowa łazienka o powierzchni 12 m2, z miejscem na wstawienie dużej wanny. Dodatkowo, dostępna jest garderoba (6,9 m2), zapewniająca odpowiednią przestrzeń na przechowywanie odzieży i akcesoriów.
Poddasze oferuje intymność i spokój, tworząc idealne warunki do odpoczynku i relaksu dla domowników.

Dom został wybudowany w 2008 roku i większość tego czasu nie był zamieszkiwany całorocznie. Wymaga drobnych wykończeń, które pozostawiamy przyszłemu właścicielowi, aby dostosować go do swoich indywidualnych upodobań.

Nieruchomość ogrzewana jest piecem gazowym z zasobnikiem wody 90l bądź kominkiem z płaszczem wodnym, posiada dostęp do miejskiej sieci wodociągowej oraz szambo z ujściem po zewnętrznej części ogrodzenia nieruchomości. Sieć telekomunikacyjna znajduje się w drodze przy sąsiedniej działce.

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem oraz do kontaktu aby umówić się na obejrzenie nieruchomości lub uzyskać dodatkowe informacje.

Polska Wielkopolskie Poznań Poznań-Nowe Miasto Leżajska

Udogodnienia

 • Alarm
 • Garaż/Miejsca parkingowe

Napisz pierwszą opinię: “Bliźniak z czterema garażami, duża działka”

Ocena