Jedyna taka działka budowlana w Lesznie Zaborowie!

Tylko u nas
370 000

Szczegóły

1253 m2
295.29 zł/m2

Informacje

Oferuję Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość w intensywnie rozwijającej się części Leszna – Zaborowie.

Kompleks 3 działek, który jest przedmiotem sprzedaży,  liczy sobie w sumie 1253 m2 powierzchni, co daje na prawdę sporo przestrzeni do realizacji swoich marzeń.
Nieregularny kształt dodaje nieruchomości uroku i zapewnia wiele możliwości aranżacji. Działka jest wąska z przodu (11 m), w dalszej części rozszerza się do 20 metrów szerokości, a jej długość to aż 90 metrów! Pozwoli to na na prawdę swobodne zaplanowanie przestrzeni.

Nieruchomość położona jest przy ul. Fryderyka Chopina, pomiędzy już istniejącymi zabudowaniami. Prowadzi do niej asfaltowa droga.
Stąd niezwykle łatwo dostać się do Centrum Leszna, równie blisko jest do trasy S5, której niemal nie słychać.

W najbliższym sąsiedztwie kilka sklepów i szkoła.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza tutaj niską zabudowę i nieuciążliwe usługi, możecie być zatem spokojni co do przyszłości tego terenu.
Część planów miasta dotyczących najbliższej okolicy, zakłada zagospodarowanie położonego nieopodal, malowniczego zbiornika “Żwirownia na Zborowie”, co zapewne korzystnie wpłynie na rozwinięcie infrastruktury całego tego obszaru.

Wszystkie media znajdują się w drodze ( woda, prąd, gaz, kanalizacja), tym samym z łatwością rozpoczniecie realizację swoich planów!

Brzmi jak to, czego szukasz?
Zadzwoń do mnie po więcej szczegółów i zobacz na żywo tą niebanalną nieruchomość! Może to właśnie miejsce na Twój Nowy Dom! Zapraszam!

Polska Wielkopolskie Leszno Fryderyka Chopina

Napisz pierwszą opinię: “Jedyna taka działka budowlana w Lesznie Zaborowie!”

Ocena