Szczegóły

 • Liczba pokoi:
  2
 • Powierzchnia:
  75 m2
 • Cena m2:
  19400 zł/m2
 • Rok budowy:
  2022
 • Rynek:
 • Numer oferty:
  9616/4158/OMS
19400 zł/m2

Informacje

*** 198 METRÓW WYSOKOŚCI *** 47 pięter ***

Wszystkie detale 256 apartamentów Intempo Residential Sky Resort zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie luksusu i komfortu życia w nich.

Dobrze chronione przez zewnętrzną konstrukcję z lakierowanego aluminium z podwójnymi szybami i oknami o niskim współczynniku nasłonecznienia, apartamenty Intempo Residential Sky Resort cieszą się przyjemną temperaturą przez cały rok. Temperatura regulowana indywidualnym klimatyzatorem z pompą ciepła o niskim zużyciu energii.

W pokojach znajdują się duże szafy wnękowe z białymi lakierowanymi drzwiami. Kuchnie są doskonale wyposażone w meble wykończone na biało, białe blaty o wysokiej wytrzymałości, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, piekarniki elektryczne, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, okapy oraz płyty ceramiczne i lodówki. W łazience znajduje się wanna z hydromasażem. Wszystkie ściany domu pomalowane są na biało, wyposażone w nowoczesną instalację elektryczną, a podłogę pokrywa gres porcelanowy.

Wszystkie apartamenty Intempo Residential Sky Resort posiadają duży prywatny taras, na który można wejść bezpośrednio z sypialni i salonu, zapewniając jednocześnie całkowitą prywatność.

—— ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ——

—— ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE——

—— KUPUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ——

Hiszpania Urb. El Torres, la Vila Joiosa / Villajoyosa, la Marina Baixa, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, 03570, Hiszpania

Udogodnienia

 • Garaż/Miejsca parkingowe

Napisz pierwszą opinię: “*** 47 pięter *** ALICANTE ***”

Ocena