0% PCC Dwa oddzielne lokale przy ul.Waszyngtona

Tylko u nas
444 000

Szczegóły

9801.32 zł/m2

Informacje

*** Idealne miejsce pod usługi *** Miejsce na twój biznes *** 

Przedmiotem sprzedaży są dwa przestronne lokale o łącznej powierzchni 45,3 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego pięciopiętrowego budynku przy ulicy Waszyngtona, w pobliżu Centrum Białegostoku. Lokale posiadają oddzielne wejścia z klatki schodowej, co zwiększa ich potencjał i umożliwia wykorzystanie ich na wiele sposobów.
Wysokość pomieszczeń wynosi około 350 cm, a każda część lokalu składa się z jednego pomieszczenia oraz łazienki. Do lokalu można wejść przez dwie klatki schodowe z windą, a w lokalu dostępne są media, takie jak prąd i internet. Niski czynsz administracyjny wynosi około 500 zł miesięcznie.
Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna, w sąsiedztwie znajduje się kompleks szpitali, duże centrum medyczne oraz liczne restauracje, sklepy, salony piękności i inne usługi. Lokal można w pełni przystosować do różnych dziedzin działalności, takich jak medyczna, biurowa lub inna usługowa. Jest to idealne miejsce na gabinet masażu, psychologa, dietetyka, kancelarię prawną, księgowość itp.
Podana cena jest kwotą netto + 23%VAT, a przy zakupie nie ma obowiązku uiszczenia podatku PCC. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy szukają odpowiedniego miejsca na prowadzenie swojej działalności.

Polska Podlaskie Białystok Centrum Jerzego Waszyngtona

Udogodnienia

  • Monitoring
  • Ochrona
  • Winda

Napisz pierwszą opinię: “0% PCC Dwa oddzielne lokale przy ul.Waszyngtona”

Ocena