11 km od granic Lublina, grunt to inwestycja

Tylko u nas
145 000

Szczegóły

1276 m2
113 zł/m2

Informacje

Jeżeli poszukujesz działki pod budowę dużego domu w spokojnej okolicy, ale szybkim dojazdem do miasta, ta oferta jest dla Ciebie!

Na sprzedaż działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1276m2 m2 w miejscowości Skrzynice Drugie, gmina Jabłonna. 
Wymiary: 26mx 49m.

Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę zagrodową. 
Treść Planu:
1) Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego układu przestrzennego wsi i nawiązanie formą projektowanej zabudowy do istniejącej , tradycyjnej, w następujących elementach:
 a. w skali zabudowy – max. dwie kondygnacje + poddasze użytkowe, maksymalna wysokość 12,0 m – nie dotyczy budynków istniejących, jeżeli są one wyższe
 b. w formie i proporcji bryły budynków kształtować należy w nawiązaniu do tradycji lokalnych
 c. pokrycie budynków dachami wysokimi o symetrycznym nachyleniu połaci od 25– 50 stopni , z wyjątkiem sytuacji gdy warunek ten uniemożliwiłby zabudowę działki. Ustalenie dotyczy budynków mieszkalnych.
2) Na terenach określonych jako zabudowa zagrodowa ustala się:
a. adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk, oraz rozbudowę istniejących obiektów, przy czym wszelka rozbudowa obiektów podporządkowana musi być zasadom określonym w niniejszym planie; w przypadku budynków istniejących przekraczających dopuszczone planem gabaryty, dla ich nowych części obowiązują zasady niniejszego planu; dopuszcza się pozostawienie części istniejących bez zmian gabarytów;
b. lokalizację nowych siedlisk rolniczych
c. lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji pod warunkiem, że są one związane bezpośrednio z obsługa produkcji rolnej i nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem 5
d. wyklucza się na terenie zabudowy zagrodowej lokalizację obiektów hodowlanych o liczbie jednostek przeliczeniowych wyższej niż 39 DJP oraz innych rodzajów działalności gospodarczej mogących znacząco oddziaływać na środowisko.
e. adaptuje się podziały na działki siedliskowe wykonane przed wejściem w życie niniejszej zmiany planu nawet jeżeli nie spełniają one kryteriów ustalonych obecnym opracowaniem.
3) Na terenie siedlisk rolnych w obiektach mieszkalnych dopuszcza się zastosowanie dachów płaskich – przy czym wysokość budynków nie może mieć więcej niż 2 kondygnacje nadziemne
4) Zakazuje się stosowanie wysokiego podpiwniczenia tj. powyżej 1,0 m ponad poziom otaczającego terenu w najniższym miejscu.

Dostępne media w drodze: prąd, gaz, woda, światłowód. Kanalizacja- szambo bądź przydomowa oczyszczalnia ścieków.

W najbliższej okolicy: Szkoła podstawowa, biblioteka, sklep spożywczy, las. Nieco dalej w miejscowości Jabłonna (4,5 km) znajdziemy aptekę, groszek, biedronkę, przedszkole, stację paliw. Do granic Lublina dzieli Nas 11 kilometrów.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy. Dojazd do niej zapewnia służebność przejazdu o szerokości 5m przez działkę w pierwszej linii zabudowy. Zachodni pas działki przez całą długość o szerokości 5 m również objęty jest służebnością przejazdu dla działki w trzeciej linii zabudowy. Aktualnie przez gminę wykonywana jest nowa droga asfaltowa co usprawni Nam dojazd do działki. 
Uwaga: Działka w pierwszej linii zabudowy nr 232/13 również podlega sprzedaży. 

Zachęcam do obejrzenia: https://goo.gl/maps/oQghtCDoTRaJ4SMDA

Polska Lubelskie Skrzynice Drugie

Napisz pierwszą opinię: “11 km od granic Lublina, grunt to inwestycja”

Ocena