Działka w zacisznej okolicy z dużą ilością zieleni

Działka | Sprzedaż | Wola Niemiecka

209 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
209 000 PLN
Cena za m2
182 PLN
Pow. działki
1 147 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Numer oferty
978/4158/OGS

Opis

Działka w zacisznej okolicy z dużą ilością zieleni

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 11.47 ar, położonej w malowniczej miejscowości Wola Niemiecka, w gminie Niemce. Działka o numerze ewidencyjnym 755/11, jest idealnym miejscem dla osób marzących o budowie własnego domu jednorodzinnego w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku.

Działka charakteryzuje się trzecią linią zabudowy, co gwarantuje prywatność i spokój, a jej kształt trapezu zbliżonego do kwadratu (ok. 34m x 34m) umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Teren jest porośnięty drzewami i krzewami, co dodaje uroku i pozwala na bezpośredni kontakt z naturą od pierwszego dnia.

Co więcej, w drodze są media takie jak: woda, prąd i gaz. Dzięki temu przyszli właściciele mogą szybko przystąpić do realizacji swojego marzenia o domu.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem jednorodzinnej. Ograniczenia dotyczące zabudowy pozwalają na wzniesienie budynku mieszkalnego o maksymalnej wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych, z użytkowym poddaszem, co daje dużą swobodę w projektowaniu przestrzeni życiowej. Dodatkowo, na działce musi zostać zlokalizowany co najmniej jeden garaż lub miejsce parkingowe, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Parametry zabudowy, takie jak maksymalne 20% zabudowania działki, wysokość kalenicy do 10 m oraz nachylenie dachu od 30 do 45 stopni, pozwalają na stworzenie domu zgodnego z najnowszymi trendami architektonicznymi, jednocześnie zapewniając harmonijną integrację z otaczającym krajobrazem.

To idealna oferta dla osób ceniących spokój, prywatność oraz bliskość natury, marzących o stworzeniu własnego, wyjątkowego miejsca na ziemi. Działka w Woli Niemieckiej to miejsce, gdzie możesz zbudować dom swoich marzeń, ciesząc się pięknem i spokojem okolicznej natury.

Odległość od najbliższego marketu: 4 min autem (2,4 km), najbliższej szkoły podstawowej: 3 min autem (1,7 km).

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Wysokość zabudowy
10
Procent możliwej zabudowy
20
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Droga dojazdowa
Utwardzona

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Express House Sp.j. z siedzibą przy Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expresshouse.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM