Z NAMI PO SUKCES
Nieustanny rozwój i osiągnięte wyniki finansowe sprawiają, że jesteśmy odpowiedzialnym, bezpiecznym i godnym zaufania pracodawcą. Zapewniamy jasną i przejrzystą ścież kę kariery, korzystając z różnych narzędzi motywacyjnych. Ludzie są największym i najcenniejszym kapitałem, a ich wiedza i umiejętności to podstawa sukcesu naszej firmy. Równie ważne są cechy charakteru takie jak komunikatywność, otwartość, kreatywność i zdolność szybkiego uczenia się. Dlatego poszukujemy osób, które rozumieją korzyści wynikające ze współpracy i wzajemnej pomocy. 

 

To co Nas wyróżnia spośród innych pracodawców to przede wszystkim:

 

Łatwy start

Wszyscy wiemy jak trudno jest odnaleźć się w nowym miejscu pracy. Ty również docenisz przyjazną atmosferę oraz pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych  kolegów w pierwszych dniach w Express House, który szybko stanie się Twoim drugim domem.

 

Atrakcyjne warunki pracy

Decydując się na współpracę z nami zachowujesz równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Znajdziesz czas dla rodziny, przyjaciół i na realizację własnych planów. To Ty decydujesz kiedy i jak pracujesz oraz jakie to przynosi efekty. Jedynym ograniczaniem jest własna ambicja i wiara we własne możliwości.

Zagwarantujemy Ci niezbędny pakiet nowoczesnych narzędzi pracy, które pomogą zorganizować czas i usprawnią Twoje działania.

Na każdym kroku otrzymasz nasze wsparcie. U nas to Ty decydujesz ile zarabiasz!!!

 

Nieustanny rozwój zawodowy

Oferujemy nie tylko możliwość zrobienia kariery w branży nieruchomości, ale także proponujemy wspólne budowanie naszej marki i kreowanie własnego, indywidualnego wizerunku. Otrzymujesz możliwość prowadzenia samodzielnego biznesu pod szyldem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Wierzymy, że razem odniesiemy sukces. 

Oferujemy system szkoleń prowadzonych przez najlepszych trenerów, które krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki rynku nieruchomości i sprawią, że nie będziesz miał sobie równych.


I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO DOŁĄCZYĆ DO GRONA NAJLEPSZYCH