Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Luboń

19 840 zł / Miesiąc
Obiekty na wynajem
Luboń , Poznański , Wielkopolskie

***Nowoczesna Hala produkcyjno-magazynowa *** Zaplecze socjalne i biurowe***Okolice Lubonia *** Blisko A2 ***

Na wynajem nowoczesna hala o powierzchni około 15000 m2. Istnieje możliwość podzielenia oferowanej powierzchni na 14 niezależnych sektorów o powierzchni ok 827 lub 1240 mkw

Cena za metr powierzchni magazynowej 16 Pln/m2, powierzchni biurowej 30 Pln/m2. Wysokość od poziomu posadzki do dolnej krawędzi dźwigara dachowego około 9m.

Wszystkie instalacje: elektryczne, wentylacyjne, wodnokanalizacyjne z podziałem na ciepłą i zimną wodę, ogrzewania, gazowe, niskoprądowe. Osobne liczniki.

Ogrzewanie za pomocą promienników gazowych instalowanych w strefach dokowych. System oddymiania (w tym rozmieszczenie klap dymowych na powierzchni dachu) zgodnie z dopuszczalnymi w Polsce normami. Ściany zewnętrzne z płyty warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości minimum 16 cm. Podział pomiędzy sektorami z płyty warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej. Oświetlenie pomieszczeń magazynowych za pomocą lamp w technologii LED. Poziom natężenia oświetlenia średnio 200 lux w całej hali oraz średnio 300 lux w strefie załadunkowej. Elektrycznie podnoszone bramy segmentowe wjazdowe z poziomu "0" o wymiarach 4,2 m x 4,2 m - 14 sztuk dla całej hali. Elektrycznie podnoszone bramy segmentowe dokowe z panelami okiennymi o wymiarach 3,0 m x 3,2 m - 14 sztuk oraz miejsce przygotowane pod kolejnych 8 bram segmentowych dokowych.

Przewidywane oddanie inwestycji: 31.01.2019 Na tym etapie istnieje możliwość dostosowania pewnych rozwiązań pod konkretnego Najemcę. Po więcej szczegółów zapraszam na prezentację.

Miejscowość: Luboń
Powiat: Poznański
Województwo: Wielkopolskie
Id nieruchomości : 54/4158/OHW
Cena: 19 840
Cena za m2: 16
Powierzchnia nieruchomości: 1240.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Rok budowy: 2019
Rodzaj budynku: Obiekty
Rodzaj ogrzewania: Gazowe, Nagrzewnice gazowe

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość