Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Poznań

29 600 zł / Miesiąc
Obiekty na wynajem
Poznań , Wielkopolskie

*** Magazyn *** Produkcja *** Zaplecze socjalne i biurowe *** Komorniki *** Blisko A2 i S11 ***

Na wynajem nowoczesna hala o powierzchni około 1850 m2 powierzchni magazynowej.

Cena za metr powierzchni magazynowej 3.3 EUR/m2, powierzchni biurowej 9.50 EUR/m2. Hala jednokondygnacyjna z wewnętrznymi biurami parterowymi lub opcjonalnie dwukondygnacyjnymi . Wysokość hali w części magazynowej (składowania) ok 10,00 metrów w świetle pomiędzy posadzką a najniższym elementem konstrukcyjnym dachu (dolnym pasem dźwigara dachowego). Wysokość całkowita hali mierzona w kalenicy ok 12,00 m.

Ściany zewnętrzne hali typu panel sandwich wykonane z blachy malowanej, wypełnione materiałem izolacyjnym.

Nośność posadzki zapewnia obciążenie równomierne min 5 T/m2.

Elementy konstrukcyjne hali t.j. żelbetowe stoposłupy rozstawione w siatce osi 16,87 m x 27 m. Rozstaw słupów elewacyjnych, co 5,63 metrów na ścianach dokowych i co ok 5,40 m na ścianach szczytowych. System tryskaczy w magazynie połączony ze zbiornikiem i pompownia na terenie parku. Wewnętrzne i zewnętrzne hydranty przeciwpożarowe/węże pożarnicze w pomieszczeniach magazynowych zgodnie z przepisami.

Instalacja grzewcza gazowa utrzymująca temperaturę 15°C w pomieszczeniach magazynowych przy temperaturze zewnętrznej -18°C. W przypadku zastosowania gazowych promienników podczerwieni minimalna odległość składowania materiałów łatwopalnych od promiennika jest określoną przez producenta urządzenia.

Średnie natężenie oświetlenia mierzonego 1m nad posadzką zapewnia: 200 luksów w magazynie, strefie składowo- transportowej, pomieszczeniach sanitarnych, korytarzach, klatkach schodowych. 300 luksów w magazynie w strefie przydokowej (dystrybucja i przyjęcie towarów). 150 luksów w pomieszczeniach technicznych. 500 luksów w pomieszczeniach biurowych.

Bramy segmentowe 3,00 m x 3,20 m, z napędem elektrycznym i jednym panelem wyposażonym w okienka. Bramy wjazdowe 3,50 m x 4,20 m.

Wjazd (y) do parku, portiernia ze szlabanami wjazdowymi, drogi wewnętrzne, podjazdy do bram z poziomu zero, place manewrowe dla ciężarówek, parkingi dla ciężarówek (liczba miejsc postojowych do uzgodnienia), parkingi dla samochodów osobowych (liczba miejsc postojowych do uzgodnienia).

Dostępne od zaraz. Na tym etapie istnieje możliwość dostosowania pewnych rozwiązań pod konkretnego Najemcę. Po więcej szczegółów zapraszam na prezentację.

Miejscowość: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Id nieruchomości : 75/4158/OHW
Cena: 29 600
Cena za m2: 16
Powierzchnia nieruchomości: 1850.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Rok budowy: 2019
Rodzaj budynku: Obiekty

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość