Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Siechnice

11 760 zł / Miesiąc
Obiekty na wynajem
Siechnice , Wrocławski , Dolnośląskie

*** Nowoczesna hala *** Produkcja *** Magazyn *** 420 m2 *** 10 km od Wrocławia ***

Mamy do zaoferowania nowoczesną halę produkcyjno- magazynową około 10 km od Wrocławia, na terenie nowoczesnego parku przemysłowego. Oferowany moduł magazynu ma 420 m2. Do hali przynależą nowoczesne pomieszczenia biurowe. Można je wynająć za dodatkową opłatą w kwocie 45 PLN/m2.

Pomieszczenia biurowe to dodatkowo 80 m2. Wyposażenie obiektu: HALA 420 m2 z podziałem na dwie strefy: 300 m2, 120 m2 - Oświetlenie przemysłowe podsufitowe ponad 300 lx - Rozdzielnia elektryczne oddziałowa - Instalacja elektryczna ok. 500 kW - Ogrzewanie zapewniają nagrzewnice wodne z indywidualnie programowanym sterowaniem - świetliki dachowe z funkcja przewietrzania - klimatyzacja W razie potrzeby można jeszcze wynająć 200 m2 hali dodatkowo. - Hala wyposażona w 2 bramy segmentowe i dodatkowo w szybkobieżną roletę o wymiarach 4x 4,5m. - Cały obiekt ogrodzony, monitorowany wraz z przyległym parkingiem - Wiele miejsc parkingowych Wysokość czynszu miesięcznie, netto: Hala 27 PLN/ m2 hala Biuro z wyposażeniem i zapleczem socjalnym: 45 PLN/m2 Koszt wody i energii elektrycznej oraz ogrzewania wg wskazań liczników zużycia W cenie najmu na koszt Wynajmującego zapewnione: - administrowania i obsługi części wspólnych, - odśnieżania, utrzymania zieleni, - oświetlenie parkingów i dróg wewnętrznych - podatek od nieruchomości dla gminy Zamontowane świetliki oraz okna sprawiają, że w hali jest jasno. Nowoczesne oświetlenie obniża rachunki za prąd.

Poza tym właściciele zadbali o każdy szczegół. Całodobowy dostęp do wynajmowanej powierzchni, plac manewrowy oświetlony z dużą ilość miejsc parkingowych. Wszystkie instalacje: elektryczne, wentylacyjne, wodnokanalizacyjne, światłowód.

Istnieje możliwość konfigurowania powierzchni pod najemcę. Zapraszam po więcej informacji oraz na prezentację. Numer oferty w biurze nieruchomości: 100/4158/OHW

------ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ------


------ ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE------


------ KUPUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ------

Miejscowość: Siechnice
Powiat: Wrocławski
Województwo: Dolnośląskie
Ulica: Władysława Grabskiego
Id nieruchomości : 100/4158/OHW
Cena: 11 760
Cena za m2: 28
Powierzchnia nieruchomości: 420.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Rok budowy: 2012
Rodzaj budynku: Obiekty
Szczegóły

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość