Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Wrocław-Stare Miasto

1 800 zł / Miesiąc
Lokale na wynajem
Wrocław-Stare Miasto , Wrocław , Dolnośląskie

*** All inclusive w pracy * Biuro idealne * Serwisowane * Centrum * Bez prowizji ***

Polecam nowo otwartą przestrzeń biurową i coworkingową w samym centrum Wrocławia. Wysoki standard wykończenia oraz klimat pozwolą się poczuć bardzo komfortowo.

Dostępne są różne powierzchnie biurowe od 1300 zł i więcej oraz coworking - miejsce przy biurku dedykowanym 400 PLN (netto).

Wynagrodzenie biura pokrywa Wynajmujący. Możliwe warianty: (ceny netto) Gabinet 1 osobowy w cenie 3000 zł / Teraz w promocji 50 % – 1500 zł Biuro 2 osobowe w cenie 3200 zł / Teraz w promocji 50 % – 1600 zł Biuro 3 osobowe w cenie 3600 zł / Teraz w promocji 50 % – 1800 zł Biuro 4 osobowe w cenie 4400 zł / Teraz w promocji 50 % – 2200 zł Biuro do 6 osób w cenie 6400 zł / Teraz w promocji 50 % – 3200 zł Biuro do 8 osób w cenie 8600 zł / Teraz w promocji 50 % – 4300 zł Biuro do 10 osób w cenie 10200 zł / Teraz w promocji 50 % – 5100 zł Biura serwisowane to idealne rozwiązanie dla freelancerów i startupów, dostarcza możliwość budowania networku.

Na powierzchni 450 m2 znajduje się strefa coworkingu, tematyczne biura dedykowane, przyjemne sale konferencyjne, relaksacyjne oraz energetyczne strefy rozrywki i w pełni wyposażona kuchnia - kawa z wysokiej klasy ekspresu i herbata bez limitu. All inclusive czyli w cenie czynszu najmu zapewnione: - wysokiej klasy, nowoczesne, umeblowane biuro dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, - Internet 1 GB - dostęp do drukarki (150 stron wydruku w ramach abonamentu), - recepcja, która przyjmuje gości najemcy, - zamykana szuflada, - wyposażona kuchnia - kawa z wysokiej klasy ekspresu i herbata bez limitu, - ogólnodostępna strefa wypoczynku - wygodne kanapy i fotele, piłkarzyki itp. - sprzątanie, o które nie trzeba się martwić, - klimatyzowane i wentylowane pomieszczenia, - salka konferencyjna 4 godziny miesięcznie w ramach abonamentu (reszta 35 zł/h), - Tabliczka z logo firmy przed wejściem do biura – opłata dodatkowa 50 zł netto/mc.

Każdy najemca, niezależnie od tego, czy wynajmuje pojedyncze biurko czy całe biuro ma swobodny dostęp do strefy wypoczynku tzw. chillout, gdzie można nie tylko się zrelaksować, ale także spotkać z kontrahentem czy zorganizować wspólny posiłek dla zespołu.

Na wejściu do budynku ochrona. Eleganckie toalety i komfortowo urządzone części wspólne. Możliwość wynajęcia miejsc na zewnętrznym parkingu po sąsiedzku (200 PLN/szt.).

Okna wychodzące na różne strony - zależne od wybranego miejsca. Komunikacja: w okolicy dworzec PKP i PKS, na ulicy przed lokalem przystanki tramwajowe i autobusowe, świetny dojazd do A4 i S5. Swoboda zawieranych umów najmu - możliwy czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Networking to codzienność tego miejsca. Warto przyjrzeć się tej ofercie z bliska! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Ty i Twój biznes zasługujecie na taką przestrzeń i absolutnie wyjątkowe środowisko pracy!

Numer oferty w biurze nieruchomości: 1638/4158/OLW

------ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ------


------ WYNAJMUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ------

Osiedle: Wrocław-Stare Miasto
Miejscowość: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Ulica: Świdnicka
Id nieruchomości : 1638/4158/OLW
Cena: 1 800
Cena za m2: 120
Powierzchnia nieruchomości: 15.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter: 4
Piętro: 2
Rodzaj budynku: Lokale
Winda: 
Szczegóły

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość