Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Poznań-Jeżyce

280 000 zł
Lokale na sprzedaż
Poznań-Jeżyce , Poznań , Wielkopolskie

*** Klimatyczna Winiarnia *** Lokal gastronomiczny *** Duże witryny *** 107 m2 *** Zajezdnia *** Jeżyce *** Odstępne ***

Polecam przestronny, nowoczesny, w pełni wyposażony, lokal użytkowy, przeznaczony pod działalność gastronomiczną w samym centrum Poznania.

W centralnym miejscu Jeżyc – jednej z najbardziej urokliwych i klimatycznych dzielnic Poznania, na ulicy Zwierzynieckiej, na terenie dawnej zajezdni tramwajowej mieści się ta urokliwa Winiarnia Bar Baresco, która czeka na nowego Właściciela.

Na powierzchni 107 m2 znajdują się: - sala podzielona na część konsumpcyjną i bar, - otwarta kuchnia, - łazienka dla gości - pomieszczenie do zmywania naczyń połączone z kuchnią przelotową szafą, - zaplecze socjalne: toaleta dla pracowników, szatnia, umywalka, przedsionek i magazyn suchy.

Wyposażenie oferowane w cenie odstępnego: Sala: - stoły, krzesła, fotele, stoliki barowe, sofy, regały na wina na całą ścianę (pojemność 1000 butelek), przesuwna drabina. Robione na zamówienie.

Bar: - lada barowa w formie przeszklonej i podświetlonej skrzyni wypełnionej korkami, 2 lodówki, blat, szafki, zlew, kostkarka do lodu, instalacja do rozlewu wina z kija, system POS, ekspres do kawy (dzierżawiony od firmy Uno Espresso, z pełnym wyposażeniem).

Kuchnia: - 2 profesjonalne lodówki, z czego jedna z funkcją mrożenia, piec konwekcyjno-parowy, pulpity robocze chłodnicze, dwa zlewy baseny, kuchnia elektryczna, płyta indukcyjna, 2 okapy z funkcją separacji tłuszczu, regał (drugi w magazynie suchym).

Wszystkie sprzęty nowe i na gwarancji, producenci – Kromet i Dora Metal. Zaplecze: - szafki na odzież (2 szt.), szafka na materiały do czyszczenia (podłączona do instalacji wod.-kan.), regał w magazynie suchym.

Wystarczy zobaczyć zdjęcia. Całość urządzona z gustem. Internet, instalacja alarmowa (umowa z firmą ochroniarską), klimatyzacja sali, oświetlenie w kilku osobnych obwodach. Instalacja elektryczna – dwa osobne obwody o łącznej mocy 80 kW. Sala pomieści około 35 miejsc siedzących plus 6-7 przy barze, 2 na osobnych wysokich stołkach, 2 w wygodnych fotelach.

Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający.

Odstępne w wysokości 280.000 PLN brutto do negocjacji. Media: 1411 PLN miesięcznie.

Czynsz: 7212 PLN miesięcznie brutto. Podatek od nieruchomości płatny co miesiąc 252 PLN.

Komunikacja: liczne linie tramwajowe i autobusowe.

Dostępne media: prąd, woda, internet.

Polecam Państwa uwadze lokal użytkowy usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Poznańskich Jeżycach. Nieruchomość znajduje się w nowej inwestycji Zajezdnia przy ul.Zwierzynieckiej. Lokal dotychczas funkcjonował jako klimatyczna Winiarnia BarBaresco i bardzo szybko zdobył sobie uznanie wśród winiarskiej publiczności Poznania. Organizowano w nim również imprezy na zasadzie rezerwacji i na wyłączność. Poczyniono spore działania promocyjne w mediach społecznościowych takich jak FB i Instagram, podjęto również współpracę z Targami, przeprowadzono akcje ulotkowe w obrębie Jeżyc i apartamentów w całym Poznaniu oraz na terenie MTP. - w istniejącym budynku nie ma działalności konkurujących w jakimkolwiek zakresie z działalnością winiarni (2 kawiarnie, salony medyczne, fryzjerskie, depilacja laserowa, sklep Żabka i Duży Ben, wkrótce też kancelarie adwokackie i notarialne). W miejscu tym serwowano wykwintne dania z karty, przekąski, szeroki wybór win, piwa kraftowe oraz różnego rodzaju mocne alkohole. Wspólnota mieszkaniowa nie wyraża zastrzeżeń odnośnie prowadzonej dotychczas działalności.

Lokal był otwarty: od wtorku do czwartku 12-22; piątek i sobota 12-23 oraz w niedzielaę. Oczywiście istnieje możliwość poprowadzenia w nim innej formy działalności (usługowo- handlowej) natomiast ze względu na pozostawiane wyposażenie warto pomyśleć o gastronomii.

Zapraszam do kontaktu.

Numer oferty w biurze nieruchomości: 363/4158/OLS

------ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ------ ------ ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE------ ------ KUPUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ------

Osiedle: Poznań-Jeżyce
Miejscowość: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Ulica: Zwierzyniecka
Id nieruchomości : 363/4158/OLS
Cena: 280 000
Cena za m2: 2 617
Powierzchnia nieruchomości: 107.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Piętro: 0
Rok budowy: 2019
Rodzaj budynku: Lokale
Winda: 
Szczegóły

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość