Kliknij by włączyć zoom
Wczytywanie Map
Moja Pozycja Pełny ekran Poprz Nast
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Wyszukiwanie
Więcej opcji

Your search results

Choszczno, Smoleń

3 099 000 zł
Grunty na sprzedaż
Smoleń , Choszczno , Choszczeński , Zachodniopomorskie

*** Atrakcyjna działka nad jeziorem *** Około 2 hektary *** Doskonała inwestycja *** Obok pole golfowe Modry Las *** Choszczno - Smoleń ***

Mamy do zaoferowania Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni (16639 m2 i 2838 m2), około 2 hektary z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, usytuowaną tuż nad brzegiem największego jeziora w Gminie Choszczno w województwie zachodnio-pomorskim. Atutem tej nieruchomości jest jej położenie, możliwość wspaniałej aranżacji i sąsiadujące z nią mistrzowskie pole golfowe Modry Las.

Wolny dostęp do linii brzegowej, gdzie można uprawiać sporty wodne, żeglować, wędkować czy jeździć na łyżwach. Możliwy szybki dostęp do najlepszego pola golfowego w Polsce. Modry Las to sygnowane przez Gary Playera pole golfowe klasy mistrzowskiej, w TOP100 pól europejskich.

Plan zagospodarowania terenu przewiduje postawienie centralnego zespołu handlowo-usługowego z dopuszczeniem mieszkań na pietrach oraz teren parkingu na samochody osobowe.

Inwestycja zlokalizowana jest nieco ponad godzinę do Morza Bałtyckiego i dokładnie 2,5h od centrum Berlina, ok. 79 km od Szczecina, 60 km od Gorzowa i 36 km od Stargardu.

Aktualny właściciel wraz z biurem projektowym zadbał o przygotowanie dwóch projektów przy zachowaniu możliwości jakie daje aktualny plan zagospodarowania terenu. Gotowy również biznes plan inwestycji. Istnieje możliwość zakup gruntu na zrealizowanie własnej inwestycji lub z przejęciem projektu.

Oak Resort to nie tylko według projektu domy na sprzedaż, ale również hotel dla golfistów i osób odwiedzających Choszczno. Ciekawostką ma być również pływająca restauracja wraz z mariną. W restauracji będzie można dobrze zjeść a dodatkowo wypożyczyć sprzęt pływający. W okolicy dodatkowo będzie działała wypożyczalnia rowerów, meleksów a w przyszłości również club golfowy.

http://oakresort.pl/

Zapraszamy inwestorów, udziałowców z Polski i za granicy.

Numer oferty w biurze nieruchomości: 719/4158/OGS

------ ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ------


------ ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE------


------ KUPUJ BEZPIECZNIE Z EXPRESS HOUSE ------

Miejscowość: Smoleń
Powiat: Choszczeński
Województwo: Zachodniopomorskie
Id nieruchomości : 719/4158/OGS
Cena: 3 099 000
Cena za m2: 159
Powierzchnia nieruchomości: 19479.00 m2
Liczba pokoi:
Liczba pięter:
Rodzaj budynku: Grunty
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
Szczegóły

Joanna Berka

Ekspert ds. nieruchomości

Chcę dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

  • Szukaj nieruchomości

  • Kalkulator kredytowy

  • Wyceń swoją nieruchomość